REKLAMA

podezrely_znasilneni_ceskokrumlovskoČeskokrumlovští kriminalisté prošetřují podezření ze znásilnění u Horního Dvořiště a žádají veřejnost o pomoc. Dopustil se ho muž, jehož totožnost kriminalisté doposud neznají, ale mají jeho popis a identikit, řekla ve čtvrtek agentuře Mediafax policejní mluvčí Michaela Pavlíčková.

Znásilnění se stalo již pondělí 6. června mezi 21. a 22. hodinou v lesním porostu v místě zvaném Kalvárka u obce Horní Dvořiště. "Poškozenou je 22letá cizinka, která pachateli jako prostitutka nabídla své služby, ne však v rozsahu, ve kterém se muž násilím na ženě dopustil," řekla Millerová.

Pachatel se pravděpodobně pohybuje ve starším typu vozu Škoda bílé barvy, vzadu hodně hranaté, registrační značky začínající 4T0 5. Zadní boční okénka vozidla jsou stínovaná, bylo v něm rádio s CD přehrávačem, do kterého byl napojený modrobílý MP3 přehrávač. Nad zpětným zrcátkem ve vozidle má pachatel hodiny se žlutým podsvícením, potahy v autě jsou černé, se zeleným pruhem. Muž měl v autě i psa středně velkého vysokého asi 50 centimetrů jednolité hnědé barvy.

"Pachatel je ve věku 35 až 38 let, vysoký kolem 178 centimetrů. Vlasy měl sčesané dozadu za uši, rovné, světle hnědé a delší. V obličeji měl dvoudenní strniště vousů, oči má modré. Na sobě měl modré triko bez rukávů, ne však tílko, s nápisy a rifle světle modré barvy s páskem," uvedla Pavlíčková.

Jakékoli informace vedoucí k muži či autu přijmou policisté na lince 158 nebo na kterékoliv služebně.

zdroj: MEDIAFAX
REKLAMA