OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Po pohřešovaném muži z Havlíčkobrodska pátrají policisté od konce května.

 

REKLAMA

Padesátiletého muže viděl jeho blízký příbuzný v neděli 24. května, když u něho byl na návštěvě v místě bydliště. Od té doby o sobě pohřešovaný nepodal žádnou zprávu a není kontaktní. Oznámení o pohřešování muže policisté přijali na konci května a okamžitě po něm začali pátrat.

„Muž je vysoký 182 až 185 centimetrů, hubené postavy. Má modré oči, hnědé krátké vlnité vlasy a hnědé vousy, které nosí upravené na takzvané strniště. Mezi jeho koníčky patří myslivost a rybaření,“ uvedla policejní mluvčí Jana Kroutilová.

Další informace o pohřešovaném jsou zde. Pokud je odkaz neaktivní, osoba již byla vypátrána.

Policisté v souvislosti s případem vyhlásili celostátní pátrání. Informace o pohřešování muže s jeho popisem byla předána všem policejním hlídkám. Policisté prověřili zdravotnická zařízení, lokality, kde bydlí nebo v současné době pobývá, příbuzné a známé a muže hledali i na dalších místech, u kterých vznikl předpoklad, že by se tam mohl nacházet.

„Na základě dosavadního vyšetřování policisté zjistili, že pohřešovaný muž ve středu 27. května v době kolem poledne navštívil svého známého v obci Lučice na Havlíčkobrodsku,“ pokračovala Jana Kroutilová a dodala, že odtud poté odjel osobním vozidlem Volkswagen Vento tmavě červené barvy s registrační značkou 1J87387.
 
„Žádáme občany, kteří mají informace o tom, kde se pohřešovaný muž v současné době nachází nebo pohybuje, aby se policistům přihlásili na tísňové lince 158,“ podotkla na závěr mluvčí.


Vysočina plná novinek a aktuálních informací

Úspory energie sledujte na EnergyTV

REKLAMA