policie auto_cisloChodec zemřel v úterý ráno poté, co jej v Klenovicích na Táborsku srazilo osobní auto. Přivolaní lékaři nemohli pětašedesátiletému muži pomoci, řekla agentuře Mediafax mluvčí záchranné služby Petra Kafková.

Jihočeští záchranáři vyjeli k tragické dopravní nehodě do obce Klenovice na Táborsku v úterý dvacet minut před sedmou hodinou ranní.

REKLAMA

"Felicie srazila na hlavní silnici pětašedesátiletého chodce. Na místo nehody vyjížděly posádky z Tábora a Soběslavi. Zasahující lékařka zjistila, že muž utrpěl závažná poranění neslučitelná se životem. Záchranáři již nemohli zraněnému pomoci, ten na místě zraněním podlehl," řekla Kafková.

Okolnosti nehody na místě prošetřuje policie. "Nehoda se stala na hlavním tahu z Tábora do Českých Budějovic. V prostoru místní autobusové zastávky srazila Škoda Fabia bílé barvy projíždějící ve směru od Tábora na České Budějovice muže, který komunikaci přecházel. Chodec při střetu bohužel utrpěl zranění, kterým na místě podlehl," řekl agentuře Mediafax policejní mluvčí Miroslav Doubek.

"Policie v souvislosti s vyšetřováním nehody hledá svědky tragické události. Ti mohou informace předat policistům na tísňové lince 158," doplnil Doubek.

Zdroj: MEDIAFAX


Praha a okolí plné novinek a aktuálních informací

Informace pro gurmány a milovníky jídla na Vysočině - Vysočinachutná

Facebook i-Vysočina.cz

REKLAMA