OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Při hádce na Vysočině zranil syn svého otce

policie_detailTřebíčská policie zahájila trestní stíhání proti pětatřicetiletému muži z Jihlavy pro přečiny ublížení na zdraví a nebezpečné vyhrožování. Agenturu Mediafax o případu informovala mluvčí policie Marcela Lavická.

Číst dál...

Mladý zloděj v Třebíči chtěl ukrást basu piv

basa_pivPlastovou přepravku s lahvemi piva odcizil ve čtvrtek v podvečer v prodejně potravin v Táborské ulici v Třebíči dvacetiletý mladík. Ze svého lupu se však dlouho neradoval, sdělila agentuře Mediafax mluvčí třebíčské policie Marcela Lavická.

Číst dál...

VIDEO: JE Dukovany zapojila po odstávce 4. blok

dukovany01Minutu před pondělní půlnocí skončila plánovaná odstávka 4. bloku Jaderné elektrárny Dukovany. V úterý o tom informoval mluvčí elektrárny Petr Spilka. Čtvrtý blok byl plánovaně mimo provoz 80 dní. Proběhla u něj obvyklá výměna pětiny jaderného paliva, kontrola tlakových nádob a také investiční akce zvyšování výkonu bloku ze zhruba 460 megawattů na 500 megawattů. PODÍVEJTE SE NA VIDEO, JAK SLAVILA JADERNÁ ELEKTRÁRNA DUKOVANY 25 LET EXISTENCE!

Číst dál...

Po Novém roce přijde zatmění

castecne_zatmeni_slunceMěstské kulturní středisko Třebíč zve zájemce na pozorování částečného slunečního zatmění, které proběhne v úterý 4. ledna 2011. Pozorování na třebíčské hvězdárně ve Švabinského ulici se uskuteční od 8:00 do 11:00, maximální fáze zatmění dosáhne okolo půl desáté, kdy bude zakryto téměř 80 % slunečního kotouče.

Číst dál...

REKLAMA