OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM

Mladí závodníci změřili své síly na sjezdovce v Karasíně

sjezdovka karasin_zavody_ikonaKaždoročně pořádá ORELský lyžařský oddíl závody ve slalomu pro širokou veřejnost. V letošním roce se konaly 25. února 2012 na sjezdovce v Karasíně. Byly vyhlášeny tyto kategorie -Slalom na lyžích pro předškolní děti 3-6 let, školní děti 6 -10 a 11 – 15 let a závody na snowboardu.  Zúčastnilo se celkem 25 dětí.

Číst dál...

Pivarník: Tým není nervózní a věří si

fc vysocinaA je to tady! Druhá fotbalová liga startuje do rozhodující jarní části a hned ve svém prvním dějství přináší jeden z možných vrcholů sezóny. V sobotu 3. března se v Ústí nad Labem od 10.15 hodin představí fotbalisté FC Vysočina a domácí tento duel označují za „zápas jara“.

Číst dál...

Fanoušci FCV jarní část zahájí v Double Deckeru

fotbalNadpis nehovoří úplně přesně. Ti nejvěrnější fanoušci FC Vysočina jarní část určitě zahájí podporou svých hráčů při důležitém sobotním duelu na půdě Ústí nad Labem. Jaro na domácí jihlavské půdě však budou moci ideálně zahájit právě v pondělí 5. března, kdy je pro příznivce od 17:00 hodin připravena velmi zajímavá akce. Uskuteční se v jihlavském City Parku v café-restaurantu Double Decker.

Číst dál...

Brescia se prosadila po přestávce

fc vysocina_logoFotbalisté FC Vysočina si užívají příjemného italského klimatu a přírodní trávy v rámci herního soustředění. To probíhá nedaleko Brescie a právě tento aktuálně desátý celek italské Serie B byl soupeřem jihlavského týmu v přípravném utkání. První půle náležela spíše českému týmu, ovšem branky nepřinesla. Ve druhé části kombinovaná sestava Vysočiny dvakrát inkasovala.

Číst dál...

Motormix Profisim setkání závodníků se vydařilo

motormix trenazer_ikonaPremiérové Motormix Profisim setkání závodníků v Brně je minulostí a vydařilo se. Tohoto přátelského setkání pozvaných jezdců z různých motoristických disciplín z Brna, ale nejen z Brna, se účastnilo 15 jezdců, kteří se měli možnost setkat i s několika novináři a také se svézt na trenažérech.

Číst dál...

Dynamo si v generálce vylámalo zuby na Vysočině

fc vysocina_hraci_zapasFotbalisté českobudějovického Dynama si ke generálce před víkendovým startem Gambrinus ligy pozvali celek FC Vysočina. Nakonec dokázali odklidit sníh na trávníku na stadiónu na Střeleckém ostrově a tak si oba týmy užili první letošní duel na přírodním trávníku. V něm se radovali hráči FC Vysočina, kteří potvrdili svoji velmi dobrou zimní formu. Jediný gól zaznamenal z přímého kopu v 59. minutě Tomáš Kučera. Domácí mohli vyrovnat z pokutového kopu, který však Jaromír Blažek vyrazil!

Číst dál...

FC Vysočina porazila Sezimovo Ústí

fcvysocina hraci_treninkV Táboře na sebe narazily dva druholigové celky, které zatím v zimní pauze provází dobrá forma. Domácí Sezimovo Ústí, které mění název FC MAS Táborsko, porazilo Slavii i Žižkov a remizovalo se Spartou a Bohemians. Na rozjetou Vysočinu však nestačilo. Jihlavští měli v utkání převahu a nezlomil je ani gól inkasovaný hned v 1. minutě. Ke konečné výhře 1:3 svými přesnými trefami přispěli Muris Mešanović, Tomáš Kučera a Stanislav Tecl.