PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Aktuální zprávy 28. 3. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Co by si výletníci letos neměli nechat ujít na hradech a zámcích v našem kraji a co dobrého uvařili třebíčští studenti na Gastrofestivalu v Nitře, nejen to se dozvíte v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 27. 3. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. V dnešních zprávách se ještě jednou vrátíme k případu ubitého plameňáka a ohlédneme se za hokejovým úspěchem závěru minulého týdne.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 24. 3. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění v kraji. V dnešních zprávách se mimo jiné dozvíte, jaké počasí chystá víkend a kam na Vysočinu v pondělí přijede ministr Babiš.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 23. 3. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění v kraji. Na co se mohou těšit první letošní návštěvníci hradu Kámen a jak moc si lidé na Vysočině stěžují, to prozradíme v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 22. 3. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění v kraji. Dnes pro Vás máme radostnou zprávu z jihlavské zoo i pozvánku na výstavu, která na Vysočinu doputovala až z Rakouska.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 21. 3. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Nechte se pozvat na promítání dokumentů o lidských právech nebo k prohlídce památek, jimž co nevidět začne návštěvnická sezóna.

Číst dál...

REKLAMA