Hašení požáru kostela v Mirovicích komplikoval vítr

V úterý 31. března v odpoledních hodinách, v době, kdy v celém kraji řádil silný vítr a hasiči, a to nejen ti na výjezdu, ale také například na operačním středisku, se museli potýkat s jeho mnohačetnými následky, byl ohlášen v obci Mirovice na Písecku požár kostela.

Číst dál...

V Protivíně opravili chodníky, osvětlení a silnici v ulici Purkyňova

Řidiči, kteří budou chtít zaparkovat v ulici Purkyňova v Protivíně, se mohou radovat z nových parkovacích míst. Chodci zde mají nové chodníky a osvětlení a projíždějící vozidla se už nemusí vyhýbat hlubokým výtlukům. Město Protivín zrekonstruovalo za necelých 8 milionů korun místní komunikaci v ulici Purkyňova. Součástí bylo vybudování sedmi nových parkovacích míst, rekonstrukce povrchu místní komunikace včetně chodníků podél silnice, zkvalitnění odvodnění a rekonstrukce veřejného osvětlení.

Číst dál...

Finálové derby KOČÍ CUPu ovládla Slavia

Derby tradičních rivalů z Prahy vyvrcholil letošní fotbalový turnaj KOČÍ CUP pro nadějné hráče ročníku 2007. Prestižní putovní pohár si odvezli fotbalisté SK Slavia Praha, ve finále porazili Sparťany 6:1.

Číst dál...

Traktor začal hořet řidiči přímo pod rukama

traktor pozar ikonaŠkoda ve výši Kč 800 000,- byla vyčíslena po požáru traktoru značky Zetor, který od půl páté odpolední hořel v obci Semice. Požár zasáhnul celý traktoru včetně pneumatik. Likvidovaly jej osádky tří zásahových vozů profesionálních hasičů ze stanice Písek. Ti po svém příjezdu požár do několika minut dostali pod kontrolu. V průběhu dohašování bylo zjištěno, že v důsledku požáru z traktoru uniklo velké množství nafty.

Číst dál...

REKLAMA