Příprava mistrovského Jihostroje začíná

Obhajoba mistrovského a pohárového titulu. Prestižní liga mistrů. To budou hlavní pilíře nadcházející sezony 2019/2020. První tréninkové dávky nového ročníku začnou hráči Jihostroje polykat ve středu 14. srpna.
Jaká je čeká příprava a kteří hráči do ní nastoupí hned od začátku? Dozvíte se v rozhovoru s trenérem René Dvořákem. 

Číst dál...

VK Jihostroj zve na semifinále s Ostravou

Soupeře pro semifinálové boje už známe. Bude jím Ostrava. Rozhodlo o tom až 5. čtvrtfinále mezi Kladnem a Brnem. Kladno nakonec udolalo brněnský tým a postoupilo mezi čtyři nejlepší týmy letošní sezony. V semifinále je čeká tým ze severu Dukla Liberec. Náš tým narazí ze zmíněné čtveřice na nejhůře postavený tým po základní části. Tím je právě Ostrava vedená trenérem Václavíkem. Ta si překvapivě hladce poradila z loňským mistrem z Karlovarska a postoupila do semifinále. 

Číst dál...

Osmý ročník E.ON Junior Cupu vyhrála Sparta

eon fotbalek velke finale ikonaO víkendu 8.-9. září bojovalo 18 nejlepších fotbalových týmů z regionálních kol a 2 týmy ze slovenského ZSE Talent Cupu o vítězství na Velkém finále E.ON Junior Cup 2012. Po celou sobotu a v neděli dopoledne se hrály zápasy v základních skupinách a nedělní odpoledne bylo ve znamení zápasů o umístění. Boj o třetí místo zahájil čestným výkopem český reprezentant Daniel Kolář a finálový zápas odstartoval host Marek Jankulovski, který turnaj desetiletých fotbalistů hodnotil velmi kladně: „Pro kluky v tomhle věku je hodně důležité si užít takový fotbalový víkend a ještě s tolika fanoušky“.

Číst dál...

O vítězi E.ON Junior Cupu rozhodnou zápasy v Otrokovicích

fotbalFotbalisté do deseti let se druhý zářijový víkend poperou o vítězství v rámci již osmého ročníku E.ON Junior Cupu. Velké finále proběhne 8. a 9. září v prostorách nově zrekonstruovaného Sportovního areálu Baťov v Otrokovicích a během turnaje si spolu zahraje 18 týmů z regionálních kol E.ON Junior Cupu a 2 zástupci slovenského ZSE Talent Cupu.

Číst dál...

Vítězství na KOČÍ CUPu 2012 vybojovala Slavia Praha

koci cup ikona5. ročník letního mezinárodního turnaje pod názvem KOČÍ CUP 2012 aneb loučíme se s prázdninami se odehrál o víkendu 25. - 26. srpna v Městském sportovním areálu v Písku. Akci pořádal FC Písek, generálním partnerem byla stavební společnost KOČÍ a.s., záštitu převzalo město Písek.

Číst dál...

REKLAMA