PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM

Vysočina se s Tureckem loučí vítězně

fotbalFotbalisté FC Vysočina zvítězili ve všech čtyřech přípravných duelech v rámci tureckého soustředění. Po skalpech srbského, ukrajinského a polského klubu si připsali výhru i nad 12. celkem rumunské ligy GAZ Metan Mediaş. Pod výhru 1:3 (0:2) se dvěma brankami podepsal Marek Jungr a třetí gól přidal David Vaněček.

Číst dál...

Nenechte si ujít generálku, diskuzi nebo autogramiádu

fc vysocinaJasným signálem blížícího se jarního fotbalového výkopu je nárůst akcí a termínů, které by rozhodně neměly chybět v plánech fanoušků FC Vysočina. Věříme, že uvítáte jejich přehled a představení. Upozorňujeme i na možnost blokace vstupenek na ligu pro mimojihlavské fanoušky.

Číst dál...

Vysočina zvládla i druhý duel – porazila FC Kryvbas

fc vysocina logoFC Vysočina vítězně zvládl i druhý přípravný duel v rámci soustředění v turecké Antalyi proti FC Kryvbas Kryvyi Rih. V měření sil 10. celku české Gambrinus ligy proti 12. týmu ukrajinské Premier League uspěla Jihlava v poměru 1:2 (0:1). Branky za vítěze stříleli Tomáš Marek a Karol Karlík.

Číst dál...

První kolo šampionátu vyhrál Tomáš Málek z Prahy

Tomas Malek.JPGPo úspěšném prvním ročníku Havlíčkobrodského motokárového šampionátu se na začátku února rozjel i druhý ročník závodů. „Připravili jsme zase několik novinek, naplánováno je deset závodů, tak doufejme, že sezóna bude zajímavá,“ říká organizátor Michal Prášek.

Číst dál...

Útočníky doplnila staronová posila – Arnold Šimonek

fc vysocinaKádr FC Vysočina v zimní pauze intenzivně okysličila čerstvá krev. V kolonce „příchody“ nyní figuruje pět nových jmen, navíc je na svoji ligovou premiéru v dresu Jihlavy připraven i uzdravený zkušený hráč Tomáš Marek, který tým doplnil už na podzim. Útok FC Vysočina před odjezdem na soustředění přivítal staronovou posilu – urostlého slovenského útočníka Arnolda Šimonka!

Číst dál...

Vysočina s Varnsdorfem potřetí v řadě prohrála

fc vysocina logoFotbalistům FC Vysočina se proti Varnsdorfu nedaří, což potvrdil i zimní přípravný duel. Druholigový soupeř se v Nymburce už ve 13. minutě ujal vedení ze standardní situace a to bez větších potíží udržel až do konce zápasu. Varnsdorf tak Vysočinu porazil potřetí v řadě bez inkasované branky.

Číst dál...

Jihlavští FK Klasici jsou druzí na Mistrovství ČR v malé kopané

FK Klasici ikonaZ 18. Mistrovství ČR v malé kopané "Final Four", konaného 19. ledna 2013 v Milovicích u Nymburka, přivezli prvoligoví jihlavští FK Klasici zasloužené stříbro.  Čtvrtfinálové a semifinálové kvalifikační skupiny poslaly do boje o titul Mistra ČR v malém fotbale jihlavské FK Klasici spolu s týmy AUDI United Praha, AC Everlast Příbram a RKM Brno.

Číst dál...

Vysočina Admiře oplatila porážku

fotbalFotbalisté FC Vysočina pokračují v úspěšné zimní bilanci. Za další výhrou vyrazili za Vídeň, kde změřili síly s 9. celkem rakouské Bundesligy Admirou Wacker. Zatímco před rokem Vysočina na svého rakouského soka nestačila v poměru 3:0, nyní mu stejnou mincí porážku oplatila. V první půli za Jihlavu skóroval Tomáš Rada a ve druhé půli další branky přidali Ondřej Šourek a Václav Tomeček.