VIDEO: ČSSD, ANO, ODS a Starostové podepsali koaliční smlouvu

ČSSD, ANO, ODS a Starostové pro Vysočinu podepsali v úterý koaliční dohodu pro příští čtyři roky. Hejtmanem kraje Vysočina bude Jiří Běhounek z ČSSD, jeho prvním náměstkem Pavel Franěk z hnutí ANO, náměstkem pro kulturu bude poslankyně Jana Fischerová z ODS, dalšími náměstky hejtmana pak bude Pavel Pacal ze Starostů pro Vysočinu a Josef Pavlík za hnutí ANO.

Číst dál...

VIDEO: Krajské volby na Vysočině vyhrála ČSSD

Sociální demokraté slaví potřetí po sobě vítězství v krajských volbách. Oproti minulým ale oslabili a budou muset hledat koaličního partnera. Vládnutí jednobarevné vlády na Vysočině už podle výsledků letošních krajských voleb nebude možné. Uvnitř článku najdete kompletní výsledky letošních krajských voleb a jména nových zastupitelů.

 

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 18. 9. 2015

Každý všední den Vám přinášíme aktuální zprávy, které můžete vidět i v našem televizním vysílání. Dnes vás pozveme na víkendový sraz Škodovek a Pístovské mokřady a prozradíme, jak se bude nově posuzovat hluk na kulturních akcích.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 15. 9. 2015

Každý všední den Vám přinášíme aktuální zprávy, které můžete vidět i v našem televizním vysílání. Dnes například informujeme o úmyslu vedení jihlavské radnice podat ústavní stížnost v souvislosti s rozhodnutím Nejvyššího správního soudu ve věci referenda o odpadech.

Číst dál...

Řidič se řítil po dálnici rychlostí 189 kilometrů v hodině

Policisté z dálničního oddělení ve Velkém Beranově dohlíželi v neděli 2. srpna v rámci běžného výkonu služby na bezpečnost a plynulost silničního provozu na dálnici D1. V odpoledních hodinách, krátce po půl druhé, policisté zaregistrovali rychle jedoucí vozidlo tovární značky Bentley se slovenskou registrační značkou- Toto vozidlo v úseku 149. kilometru směrem na Prahu projíždělo rychlostí 189 kilometrů v hodině.

Číst dál...

VIDEO: Podívejte se, jak hejtman vítal prvního občánka roku 2015

Hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek v pátek dopoledne navštívil prvního občánka roku 2015 Kraje Vysočina. Letošní „prvenství“ patří malé Karolíně ze Žďáru nad Sázavou. Na svět přišla na Nový rok v 0:44 hodin v havlíčkobrodské nemocnici. Kraj Vysočina věnoval mamince finanční dar ve výši deset tisíc korun a malé slečně šperk v podobě znamení zvěrokruhu.

Číst dál...

REKLAMA