OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Muzeum plné kutilských skvostů v Polné

Ve městě Polná se nachází unikátní místo, které oslavuje českou vynalézavost a zručnost. Muzeum kutilství je svědectvím o doby, kdy bylo kutilství nejen koníčkem, ale často i nutností. Toto muzeum se pyšní exponáty, které zahrnují širokou škálu předmětů - od sekaček na trávu po doma vyrobené pračky a dokonce i osobní automobil.

Číst dál...

Na lokalitě hrádek proběhl den proti úložišti

V sobotu 20. dubna dorazily do místa povrchového areálu potencionálního hlubinového úložiště desítky lidí. Hlavním tématem letošního protestu bylo předávání horkých brambor, které nikdo nechce. Které mělo signalizovat způsob hledání a výběru hlubinného úložíště. Den proti úložišti se konal na všech lokalitách potencionálního hlubinného úložiště.

Číst dál...

V Dolní Cerekvi přivítali příchod jara

30. dubna se na louce u kulturního domu konalo tradiční setkání spojené se stavění Máje a pálení čarodějnic. Odpoledne plné kultury a zábavy odstartovalo v 16.hodin čarodějnickou stezkou, která prověřila schopnosti těch nejmenších kouzelníků a čarodějů.

Číst dál...

Budoucí žáčci prošli zápisem

Budoucí žáci základní školy v Dolní Cerekvi se ve středu 10.dubna dostavili v doprovodu svých rodičů k zápisu do prvních třídy. Zápis je důležitým mílníkem v životě každého dítěte i jeho rodiny.

Číst dál...

Vratné kelímky na polenských akcích

Město Polná udělalo významný krok směrem k ochraně životního prostředí a udržitelnosti. Nově zavádí systém vratných kelímků na všech akcích pořádaných městem. Města so snaží o snížení množství plastového odpadu a podpoření ekologických iniciativ.

Číst dál...

REKLAMA