REKLAMA

spinarova ikonaJiž za měsíc, 5.března, zahájí koncertem v Táboře, v klubu Milénium, své druhé samostatné turné Věra Špinarová s kapelou Adama Pavlíka a hostem Petrem Bende. Na turné po čtrnácti městech České republiky vyrazí na počátku března první dáma ostravské pop music Věra Špinarová. Její fanoušci se můžou těšit na jedinečnou světelnou show a také na největší hity legendární zpěvačky ve zcela nových a neobvyklých aranžích.

Hostem prvních šesti koncertů bude zpěvák Petr Bende, který si se Špinarovou zazpívá dva duety, na ostatních koncertech se objeví smyčcové kvarteto složené z hráčů Janáčkovy filharmonie Ostrava. 

REKLAMA

Jako generálku na chystané turné zpěvačka už před nedávnem odehrála vyprodaný koncert v pražském klubu Sasazu. „Mé písně za doprovodu smyčcového kvarteta tam dostaly úplně jiný rozměr, samotnou mne to příjemně překvapilo. Speciálně u písničky Jednoho dne se vrátíš, kterou dáváme vždy na závěr, mi znovu běhala husí kůže po zádech,“ řekla Špinarová.

Čtyři novinky 

Své poslední velké turné zpěvačka odehrála v roce 2010. Letošní koncertní šňůra ale bude zcela jiná. „Písně dostaly úplně jiný kabát, každá z nich bude mít i speciální světelnou projekci. Do repertoáru jsme také zařadili asi čtyři věci, které jsme nikdy předtím nehráli,“ řekl syn Věry Špinarové Adam Pavlík, který je šéfem doprovodné kapely.

Zpěvák Petr Bende, známý z televizní soutěže SuperStar, zpěvačku s velkým úspěchem doprovázel už na jejím předchozím turné. „Je pro mne velká čest, že mohu být znovu hostem Věry Špinarové,“ řekl Petr Bende, který se představí nejenom jako zpěvák, ale také jako bubeník a perkusionista. „Ve druhé polovině koncertu budu k bubeníkovi dohrávat ještě perkuse a možná vymyslíme i nějaké bubenické sólo,“ dodal Bende.

Turné, které bude mít čtrnáct zastávek v sálech pro 500 až 1500 návštěvníků, začne 5. března v Táboře a bude pokračovat přes České Budějovice, Karlovy Vary, Plzeň, Ústí nad Labem, Liberec, Mladou Boleslav, Kutnou Horu, Kroměříž, Luhačovice, Třinec až do Ostravy. Poslední dva koncerty se uskuteční v polovině dubna ještě v Třebíči a Žďáru nad Sázavou.

Vstupenky na koncerty mohou lidé zakoupit v síti Tickestream, nebo přímo na pokladnách kulturních domů, či divadel.


Praha a okolí plné novinek a aktuálních informací

Vysočina plná novinek a aktuálních informací

Facebook i-Vysočina.cz

REKLAMA