VIDEO: Uhlím si můžete čistit zuby

Málokdo ví, že uhlí je velmi oblíbenou přísadou kosmetických produktů. Každý měsíc roste počet kosmetických novinek, které jsou na uhlí založeny. Na trhu tak můžeme najít třeba zubní pasty či deodoranty. Na videu se podívejte, jak se uhlím dají čistit zuby.

Číst dál...

Patrik Děrgel: V sedle jsem se mohl cítit jako princ

Štědrý večer kromě dárků pod stromečkem přinesl ještě jedno překvapení, a sice pohádku Korunní princ. Svou nezpochybnitelnou úlohu v ní měli také čtyřnozí herci, vždyť co by byli rytíři bez koní. Z koňského hřbetu se podíval – a notně tak spolupracoval s horse masterem Václavem Plánkou z Rybníčku u Pelhřimova – i princ Jan. Jeho představitel, herec Patrik Děrgel, v rozhovoru nastínil, jak se v sedle cítí.

Číst dál...

Kryštof Hádek: Obdivuji umění jezdců-kaskadérů

Ve štědrovečerní pohádce si mladší ze slavných bratří Hádků letos zahrál „záporáka“. Kromě charakterových vad patřily k jeho roli povinně také jezdecké scény, při nichž spolupracoval s horse masterem Václavem Plánkou z Pelhřimovska. Kryštof Hádek alias princ Karel už s koňmi nějaké zkušenosti má. Seznámil se s nimi díky bratrovi Matějovi, jezdit ale začal až díky herectví. Jak prozradil v rozhovoru, při natáčení Korunního prince si dokonce neplánovaně vyzkoušel, jaké to je, když se s jezdcem kůň postaví na zadní.

Číst dál...

Režisér Karel Janák: Koně filmům prostě sluší

Koňské herce měl při natáčení letošní štědrovečerní pohádky na starosti horse master z Farmy Rybníček u Pelhřimova. Režisér Karel Janák už s Václavem Plánkou spolupracoval kromě Korunního prince i na filmu a seriálu Ať žijí rytíři!, kde dostali koně rovněž hodně prostoru. Jak sám režisér říká, natáčení s koňmi často není jednoduché. Vždy záleží na tom, kdo na nich sedí, ale je radost je na place mít.

Číst dál...

VIDEO: Pokochejte se procházkou ve vesmíru z GoPro kamery

Úžasné desetiminutové video vás zavede do otevřeného vesmíru, jako kdybyste se v něm procházeli sami. Nahrávku, kterou pořídil americký astronaut Terry Virts při vesmírné procházce na Mezinárodní vesmírné stanici 25. února, 2015 kamerou připevněnou na svém skafandru, si na internetu prohlédly již tisíce lidí. PODÍVEJTE SE ZBLÍZKA DO OTEVŘENÉHO VESMÍRU!

Číst dál...

REKLAMA