Bruslařská dráha na Lipně je kvůli oblevě mimo provoz

brusle_rybnikNejdelší bruslařská dráha na zamrzlém Lipně je od pátku kvůli oblevě mimo provoz. Martin Řezáč ze Skiareálu Lipno řekl agentuře Mediafax, že na ledové ploše se vytvořily velké kaluže vody a bruslit zatím není možné. UVNITŘ ČLÁNKU NAJDETE VIDEO Z BRUSLAŘSKÉ DRÁHY NA LIPNĚ.

Číst dál...

Na českokrumlovském zámku vzniká unikátní muzeum

cesky_krumlovStátní hrad a zámek v Českém Krumlově rozšiřuje nabídku návštěvníkům. Ředitelka Jihočeské centrály cestovního ruchu Pavla Konopová řekla agentuře Mediafax, že od 11. ledna mohou zájemci navštívit nové Hradní muzeum se zcela unikátní expozicí mapující historii zámku a místních šlechtických rodů.

Číst dál...

Rysovi se na Šumavě daří, problémy působí pytláci

rys_ostrovidTým zoologů ze Správy NP a CHKO Šumava a NP Bavorský les už šest let sleduje život rysa na Šumavě. Luděk Bufka, referent oddělení zoologie Správy NP a CHKO Šumava, řekl ve čtvrtek agentuře Mediafax, že výzkum a sledování umožňují také peníze z evropských fondů.

Číst dál...

Na Lipně se lyžuje už na šesti sjezdovkách

zima_lipnoVynikající podmínky s lyžováním na prašanu za mimosezonní ceny a bez front, tak vypadají v současné době podmínky ve Skiareálu Lipno. Martin Řezáč ze skiareálu řekl v pondělí agentuře Mediafax se lyžuje už na šesti sjezdovkách o celkové délce 5,5 kilometru.

Číst dál...

REKLAMA