Pátrání po pachateli vraždy Soni Illeové

sona_illeova_customPolicie pátrá po pachateli vraždy Soni Illeové z Radouňky, která zmizela za nevyjasněných okolností v noci z 19. prosince na  20. prosince loňského roku. Její tělo bylo nalezeno 1. března 2009 v řece Nežárce nedaleko obce Val na Táborsku, v místě zvaném Vodičkova tůň. Soňa Illeová byla náhodnými svědky viděna v Jindřichově Hradci na lavičce v parku Husovy sady kolem půl třetí ráno dne 20. prosince 2008. Dalším šetřením bylo zjištěno, že Soňa Illeová z parku odešla kolem půl čtvrté hodiny ranní. Místo posledního výskytu je znázorněno na mapce uvnitř článku.

Číst dál...

Manžel Soni Illeové v rozhovoru krátce po nálezu jejího těla

Přinášíme vám rozhovor s manželem Soni Illeové, který jsme natočili druhý den po nálezu těla jeho manželky. Policie i nadále vyšetřuje záhadné zmizení ženy z Jindřichova Hradce a její vraždu. Sonin manžel si nedokáže vysvětlit, jak se mohla jeho manželka dostat až 30 kilometrů od J.Hradce a odpověď hledá i na další otázky. UVNITŘ NAJDETE EXKLUZIVNÍ VYJÁDŘENÍ PRO ZPRAVODAJSKÝ PORTÁL JINDŘICHOHRADECKA.

Číst dál...

Místo, kde našli zavražděnou Soňu Illeovou vyvolává další otázky! Jak se sem dostala?

sona_illeova_customV neděli, krátce před polednem, oznámil rybář na linku 158, že v místě zv. „Vodičkova tůň“ na řece Nežárce v katastru obce Val na Táborsku nalezl bezvládné lidské tělo. Další vyšetřování ukázalo, že jde o pohřešovanou Soňu Illeovou. Podle našich informací ležela nahá v řece se svázanýma rukama. PODÍVEJTE SE NA EXKLUZIVNÍ ZÁBĚRY Z MÍSTA NÁLEZU!

Číst dál...

AKTUÁLNĚ: Pátrání po Soně Illeové z Jindřichova Hradce má nešťastný konec

sona_illeova_customV neděli, krátce před polednem, oznámil rybář na linku 158, že v místě zv. „Vodičkova tůň“ na řece Nežárce v katastru obce Val na Táborsku nalezl bezvládné lidské tělo. Provedený šetřením na místě policisté zjistili, že se jedná o tělo ženy, zřejmě středního věku, neznámé totožnosti. Přivolaný soudní lékař na místě nevyloučil cizí zavinění, proto byla pro zjištění přesné příčiny smrti nařízena soudní pitva. Výsledek provedené soudní pitvy potvrdil, že se jedná o pohřešovanou jedenatřicetiletou Soňu Illeovou, po které bylo v měsíci prosinci loňského roku vyhlášeno celostátní pátrání. Na základě všech získaných poznatků budou jihočeští kriminalisté uvedený případ šetřit jako násilný trestný čin. UVNITŘ ČLÁNKU NAJDETE VIDEO S ROZHOVORY RODINY BEZPROSTŘEDNĚ PO ZMIZENÍ ZAVRAŽDĚNÉ ŽENY.

Číst dál...

Policie stále pátrá po pohřešované Soně Illeové

sona_illeova_customDne 22.12.2008 v dopoledních hodinách proběhla pátrací akce  se zaměřením  na volně přístupné objekty, případně možné  úkryty v širším okolí posledního  výskytu pohřešované.  Dále se zaměřením na možné odchodové pěší trasy z místa  posledního výskytu do místa bydliště. Účast - 6 policistů  Služby kriminální policie Jindřichův  Hradec, 3 policisté Obvodního oddělení Policie Jindřichův Hradec, 1 psovod + 1 pes. Negativní

Číst dál...

REKLAMA