VIDEO: Jindřichohradecká policie pátrá po třicetileté Soně Illeové

sona_illeova_customPodnikový večírek v Paradis Clubu v centru Jindřichova Hradce byl posledním místem, kde třicetiletou Soňu Illeovou svědkové viděli. Ta opustila v sobotu hodinu a půl po půlnoci večírek bez kabátu, kabelky, dokladů a zmizela. Štíhlá, 165 centimetrů vysoká Soňa Illeová na sobě měla modré rifle se širokým červeným páskem a mohutnou kovovou sponou, hnědé kožené kozačky na podpatku, černý pletený svetřík a dámské sako hnědé barvy s tmavými pruhy. Žena má modré oči, středně dlouhé obarvené blond vlasy. Případní svědci se mohou obracet jak na policejní služebnu v Jindřichově Hradci nebo kterékoli oddělení Policie ČR. Využít můžou i linku 158.

 

Číst dál...

Policie má nové informace k vraždě Soni Illeové

sona_illeova_customNové informace v případu vraždy Soni Illeové, jejíž tělo objevili rybáři 1. března ve Vodičkově tůni u Valuna Táborsku, poskytli v neděli médiím jihočeští kriminalisté. Zveřejnili dokonce identikit muže, s kterým se mladá žena po svém zmizení měla potkat. Třicetiletá Soňa Illeová, jejíž nahé tělo se svázanýma rukama objevili rybáři v březnu, zmizela loni 20. prosince z podnikového večírku z centra Jindřichova Hradce. UVNITŘ ČLÁNKU NAJDETE IDENTIKIT MUŽE, KTERÉHO POLICIE HLEDÁ A TAKÉ VIDEOROZHOVOR S MANŽELEM ZAVRAŽDĚNÉ ŽENY KRÁTCE POTÉ, CO POLICISTÉ NAŠLI TĚLO ZAVRAŽDĚN ŽENY. 

Číst dál...

Rybář našel v řece Nežárce v neděli ženské tělo

Knálezu mrtvoly neznámé totožnosti ve vodě v řece Nežárce na Táborsku, vyjeli v neděli po poledni jihočeští hasiči ve spolupráci s policií. Jak agentuře Mediafax řekla jihočeská policejní mluvčí Jana Kameníková, jde o tělo ženy neznámé totožnosti a vyloučena není ani násilná smrt. Nález mrtvoly nedaleko jezu Metel ve Vodičkově tůni na řece Nežárce u obce Val, ohlásil na policii jeden z rybářů. Tělo leželo ve vodě pravděpodobně několik měsíců, v době nálezu zády nahoru, nebylo tedy hned zřejmé, zda jde o muže, nebo o ženu.

Číst dál...

Pátrání po pachateli vraždy Soni Illeové

sona_illeova_customPolicie pátrá po pachateli vraždy Soni Illeové z Radouňky, která zmizela za nevyjasněných okolností v noci z 19. prosince na  20. prosince loňského roku. Její tělo bylo nalezeno 1. března 2009 v řece Nežárce nedaleko obce Val na Táborsku, v místě zvaném Vodičkova tůň. Soňa Illeová byla náhodnými svědky viděna v Jindřichově Hradci na lavičce v parku Husovy sady kolem půl třetí ráno dne 20. prosince 2008. Dalším šetřením bylo zjištěno, že Soňa Illeová z parku odešla kolem půl čtvrté hodiny ranní. Místo posledního výskytu je znázorněno na mapce uvnitř článku.

Číst dál...

Manžel Soni Illeové v rozhovoru krátce po nálezu jejího těla

Přinášíme vám rozhovor s manželem Soni Illeové, který jsme natočili druhý den po nálezu těla jeho manželky. Policie i nadále vyšetřuje záhadné zmizení ženy z Jindřichova Hradce a její vraždu. Sonin manžel si nedokáže vysvětlit, jak se mohla jeho manželka dostat až 30 kilometrů od J.Hradce a odpověď hledá i na další otázky. UVNITŘ NAJDETE EXKLUZIVNÍ VYJÁDŘENÍ PRO ZPRAVODAJSKÝ PORTÁL JINDŘICHOHRADECKA.

Číst dál...

Místo, kde našli zavražděnou Soňu Illeovou vyvolává další otázky! Jak se sem dostala?

sona_illeova_customV neděli, krátce před polednem, oznámil rybář na linku 158, že v místě zv. „Vodičkova tůň“ na řece Nežárce v katastru obce Val na Táborsku nalezl bezvládné lidské tělo. Další vyšetřování ukázalo, že jde o pohřešovanou Soňu Illeovou. Podle našich informací ležela nahá v řece se svázanýma rukama. PODÍVEJTE SE NA EXKLUZIVNÍ ZÁBĚRY Z MÍSTA NÁLEZU!

Číst dál...

AKTUÁLNĚ: Pátrání po Soně Illeové z Jindřichova Hradce má nešťastný konec

sona_illeova_customV neděli, krátce před polednem, oznámil rybář na linku 158, že v místě zv. „Vodičkova tůň“ na řece Nežárce v katastru obce Val na Táborsku nalezl bezvládné lidské tělo. Provedený šetřením na místě policisté zjistili, že se jedná o tělo ženy, zřejmě středního věku, neznámé totožnosti. Přivolaný soudní lékař na místě nevyloučil cizí zavinění, proto byla pro zjištění přesné příčiny smrti nařízena soudní pitva. Výsledek provedené soudní pitvy potvrdil, že se jedná o pohřešovanou jedenatřicetiletou Soňu Illeovou, po které bylo v měsíci prosinci loňského roku vyhlášeno celostátní pátrání. Na základě všech získaných poznatků budou jihočeští kriminalisté uvedený případ šetřit jako násilný trestný čin. UVNITŘ ČLÁNKU NAJDETE VIDEO S ROZHOVORY RODINY BEZPROSTŘEDNĚ PO ZMIZENÍ ZAVRAŽDĚNÉ ŽENY.

Číst dál...

REKLAMA