VIDEO: Jindřichohradecká policie pátrá po třicetileté Soně Illeové

sona_illeova_customPodnikový večírek v Paradis Clubu v centru Jindřichova Hradce byl posledním místem, kde třicetiletou Soňu Illeovou svědkové viděli. Ta opustila v sobotu hodinu a půl po půlnoci večírek bez kabátu, kabelky, dokladů a zmizela. Štíhlá, 165 centimetrů vysoká Soňa Illeová na sobě měla modré rifle se širokým červeným páskem a mohutnou kovovou sponou, hnědé kožené kozačky na podpatku, černý pletený svetřík a dámské sako hnědé barvy s tmavými pruhy. Žena má modré oči, středně dlouhé obarvené blond vlasy. Případní svědci se mohou obracet jak na policejní služebnu v Jindřichově Hradci nebo kterékoli oddělení Policie ČR. Využít můžou i linku 158.

 

Číst dál...

Policie má nové informace k vraždě Soni Illeové

sona_illeova_customNové informace v případu vraždy Soni Illeové, jejíž tělo objevili rybáři 1. března ve Vodičkově tůni u Valuna Táborsku, poskytli v neděli médiím jihočeští kriminalisté. Zveřejnili dokonce identikit muže, s kterým se mladá žena po svém zmizení měla potkat. Třicetiletá Soňa Illeová, jejíž nahé tělo se svázanýma rukama objevili rybáři v březnu, zmizela loni 20. prosince z podnikového večírku z centra Jindřichova Hradce. UVNITŘ ČLÁNKU NAJDETE IDENTIKIT MUŽE, KTERÉHO POLICIE HLEDÁ A TAKÉ VIDEOROZHOVOR S MANŽELEM ZAVRAŽDĚNÉ ŽENY KRÁTCE POTÉ, CO POLICISTÉ NAŠLI TĚLO ZAVRAŽDĚN ŽENY. 

Číst dál...

Rybář našel v řece Nežárce v neděli ženské tělo

Knálezu mrtvoly neznámé totožnosti ve vodě v řece Nežárce na Táborsku, vyjeli v neděli po poledni jihočeští hasiči ve spolupráci s policií. Jak agentuře Mediafax řekla jihočeská policejní mluvčí Jana Kameníková, jde o tělo ženy neznámé totožnosti a vyloučena není ani násilná smrt. Nález mrtvoly nedaleko jezu Metel ve Vodičkově tůni na řece Nežárce u obce Val, ohlásil na policii jeden z rybářů. Tělo leželo ve vodě pravděpodobně několik měsíců, v době nálezu zády nahoru, nebylo tedy hned zřejmé, zda jde o muže, nebo o ženu.

Číst dál...

Pátrání po pachateli vraždy Soni Illeové

sona_illeova_customPolicie pátrá po pachateli vraždy Soni Illeové z Radouňky, která zmizela za nevyjasněných okolností v noci z 19. prosince na  20. prosince loňského roku. Její tělo bylo nalezeno 1. března 2009 v řece Nežárce nedaleko obce Val na Táborsku, v místě zvaném Vodičkova tůň. Soňa Illeová byla náhodnými svědky viděna v Jindřichově Hradci na lavičce v parku Husovy sady kolem půl třetí ráno dne 20. prosince 2008. Dalším šetřením bylo zjištěno, že Soňa Illeová z parku odešla kolem půl čtvrté hodiny ranní. Místo posledního výskytu je znázorněno na mapce uvnitř článku.

Číst dál...

Manžel Soni Illeové v rozhovoru krátce po nálezu jejího těla

Přinášíme vám rozhovor s manželem Soni Illeové, který jsme natočili druhý den po nálezu těla jeho manželky. Policie i nadále vyšetřuje záhadné zmizení ženy z Jindřichova Hradce a její vraždu. Sonin manžel si nedokáže vysvětlit, jak se mohla jeho manželka dostat až 30 kilometrů od J.Hradce a odpověď hledá i na další otázky. UVNITŘ NAJDETE EXKLUZIVNÍ VYJÁDŘENÍ PRO ZPRAVODAJSKÝ PORTÁL JINDŘICHOHRADECKA.

Číst dál...

Místo, kde našli zavražděnou Soňu Illeovou vyvolává další otázky! Jak se sem dostala?

sona_illeova_customV neděli, krátce před polednem, oznámil rybář na linku 158, že v místě zv. „Vodičkova tůň“ na řece Nežárce v katastru obce Val na Táborsku nalezl bezvládné lidské tělo. Další vyšetřování ukázalo, že jde o pohřešovanou Soňu Illeovou. Podle našich informací ležela nahá v řece se svázanýma rukama. PODÍVEJTE SE NA EXKLUZIVNÍ ZÁBĚRY Z MÍSTA NÁLEZU!

Číst dál...

REKLAMA