policie znakPolicisté pátrají po dvaadvacetiletém Danielu Housarovi z Dolních Nerestců na Písecku. V pátek 2. března naposledy telefonem mluvil s otcem, od té doby je nedostupný a rodina o něm nemá žádné zprávy, řekla v úterý agentuře Mediafax policejní mluvčí Kamila Ingrišová.

Pohřešovaný mladý muž odjel 29. února z Dolních Nerestců, kde bydlí s rodiči, k babičce do Písku do bytu v ulici Dr. M. Horákové. V pátek 2. března ještě telefonicky hovořil s otcem, v tento den od babičky odešel a od té doby o něm rodina nemá žádné zprávy. Mladíkův mobilní telefon je nedostupný.

REKLAMA

"Muž má u sebe přibližně 500 korun a vlastní režijní jízdenku Českých drah, mohl by tak cestovat vlakem. Muž je uzavřený, introvertní povahy. Odešel oblečený do kostkovaných kalhot v šedé barvě, kostkované modré košile a černé zimní bundy s červenou podšívkou. Na nohou měl hnědé boty farmářky a na zádech měl černý batoh. Jednadvacetiletý muž je vysoký 165 až 170 centimetrů, hubené postavy. Má modré oči, hnědé, rovné, středně dlouhé vlasy. Jakékoliv informace o něm mohou lidé podat policii na lince 158," řekla Ingrišová.

Zdroj: MEDIAFAX


[prazskezpravy][/prazskezpravy]

[jihoceskezpravy][/jihoceskezpravy]

[fcbpridejte][/fcbpridejte]

REKLAMA