Traktor začal hořet řidiči přímo pod rukama

traktor pozar ikonaŠkoda ve výši Kč 800 000,- byla vyčíslena po požáru traktoru značky Zetor, který od půl páté odpolední hořel v obci Semice. Požár zasáhnul celý traktoru včetně pneumatik. Likvidovaly jej osádky tří zásahových vozů profesionálních hasičů ze stanice Písek. Ti po svém příjezdu požár do několika minut dostali pod kontrolu. V průběhu dohašování bylo zjištěno, že v důsledku požáru z traktoru uniklo velké množství nafty.

Číst dál...

Bez podpory by program městské slavnosti v Písku nebyl tak bohatý

 

pisekMěstská slavnost Dotkni se Písku 2012 se blíží. Letos připadá na termín od pátku 8. do neděle 10. června a v novodobé historii se jedná o jubilejní 20. ročník. Hlavním tématem letošního ročníku, který je věnován malíři, kreslíři a ilustrátorovi Mikoláši Alši k 160. výročí jeho narození, jsou živé obrazy z písecké historie podle Mikoláše Alše.

Číst dál...

Chlapec v Písku oznámil únos, vše si však vymyslel

 

policie detail01Dvanáctiletý školák v Písku oznámil v úterý rodičům, že byl svědkem únosu dítěte. Policisté zahájili rozsáhlou pátrací akci, chlapec si však vše vymyslel, řekla ve středu agentuře Mediafax policejjní mluvčí Kamila Ingrišová.

Číst dál...

REKLAMA