VIDEO: Podívejte se do unikátní testovací laboratoře CONTEG pro datová centra

CONTEG lab ikonaV Pelhřimově bylo otevřeno unikátní evropské testovací centrum pro datová centra a spuštěny do provozu nejnovější výrobní technologie. Společnost Conteg významně rozšířila svůj výrobní závod v Pelhřimově a zahájila činnost unikátního TestCentra pro datová centra (TC4DC). Dále byly do provozu uvedeny nové výrobní technologie. Celková investice dosáhla 105 mil. Kč. Doba výstavby byla 15 měsíců a celá investice by nebyla realizovatelná bez pomoci strukturálních fondů Evropské unie.

Číst dál...

VIDEO: Agrostroj rozšiřuje výrobu a potřebuje nové zaměstnance

agrostroj ikonaStrojírenská společnost Agrostroj plánuje přijmout kvůli rostoucí výrobě asi 150 nových pracovníků. Část pracovníků plánuje firma přijmout už v letošním roce, zbývající pak nastoupí příští rok. Pelhřimovský závod má dnes už 1600 pracovníků a vzniká zde další hala. Největší Zaměstnavatel na Pelhřimovsku plánuje ještě další rozšiřování výroby. 

Číst dál...

V Pelhřimově bylo otevřeno unikátní evropské testovací centrum pro datová centra

conteg ikonaSpolečnost Conteg významně rozšířila svůj výrobní závod v Pelhřimově a zahájila činnost unikátního TestCentra pro datová centra (TC4DC). Dále byly do provozu uvedeny nové výrobní technologie. Celková investice dosáhla 105 mil. Kč. Doba výstavby byla 15 měsíců a celá investice by nebyla realizovatelná bez pomoci strukturálních fondů Evropské unie.

Číst dál...

PANORAMAFOTO: Kámen opět hostil Den Zemědělce

manatech kamen ikonaNa letiště v Kámenu u Pelhřimova se na tři dny sjeli prodejci zemědělské techniky, aby svým zákazníkům předvedli novinky z této oblasti. Den Zemědělce je aktivní předvádění zemědělských strojů a technologií v praktických podmínkách. UVNITŘ ČLÁNKU NAJDETE VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKU Z AKCE A VIDEO.

Číst dál...

REKLAMA