CCS: Benzin v Jihočeském kraji zdražil o 68 haléřů, podobně stoupla i cena nafty

benzin_cenyV Jihočeském kraji v minulém týdnu výrazně stouply ceny benzinu i nafty. Vyplývá to z pondělní statistiky společnosti CCS. Nejprodávanější benzin Natural 95 v kraji stojí v průměru 33,40 koruny za litr, prodává se tedy o 68 haléřů dráže než před týdnem. V celé ČR jeho cena v uplynulém týdnu v průměru vzrostla o 64 haléřů na 33,99 koruny za litr, což je nejvyšší úroveň v historii.

Číst dál...

VIDEO: DESIGN CONCEPT nabízí nové možnosti při tvorbě interiérů

tiskovka_ddl_1Na český trh designu vstupuje novinka v podobě laminovaných desek se zalaminovanými originálními motivy dekorů pod názvem DESIGN CONCEPT. Novinka využívá unikátní technologie zalaminovaných obrazů, které umožňují zákazníkovi i v malém množství ovlivnit motiv objevující se v interiéru a na nábytku. PODÍVEJTE SE NA REPORTÁŽ O NOVINCE DESIGN CONCEPT!

Číst dál...

Centrum interiérového designu EXIT 112 je otevřeno!

exit112_ikonaV centru České republiky, na polovině cesty mezi Prahou a Brnem u sjezdu z dálnice D1 na 112 kilometru - směr Havlíčkův Brod, bylo ve středu 1.12.2010 slavnostně otevřeno centrum interiérového designu a showroom bytového vybavení pod obchodní značkou EXIT 112.

Číst dál...

Nové regionální obchodní centrum Kili v Plzni otevřeno!

kiliV pondělí 28.6.2010 bylo pro zákazníky Kili slavnostně otevřeno nové obchodní centrum v Plzni na Domažlické ulici. Po slavnostním přivítání, symbolickém přestřižení pásky provedeném předními představiteli firmy Kili a zástupci mateřské společnosti Dřevozpracující družstvo (DDL) a přípitku šampaňským, si několik desítek  významných zákazníků, dodavatelů, zaměstnanců a pozvaných hostů mohlo prohlédnout moderní prostory nové vzorkovny, prodejny, skladu a administrativního zázemí. Příjemná hudba, chutné občerstvení a množství doprovodných akcí dokreslilo příjemnou atmosféru prvního dne zahájení provozu nového obchodního centra.

Číst dál...

REKLAMA