Žena na Českokrumlovsku zbila a okradla dvě prostitutky

policie auto_cisloPolicisté z Českokrumlovska prošetřují případ krádeže a loupeže, kde poškozenými jsou dvě prostitutky nabízející služby u Dolního Dvořiště. Policejní mluvčí Michaela Pavlíčková řekla v neděli agentuře Mediafax, že prostitutky okradla o kabelky neznámá žena.

Číst dál...

Lidé z Moravského Krumlova pochodují kvůli Slovanské epopeji na Prahu - prochází Vysočinou

slovanska epopej_001Čtvrtým dnem pokračuje protestní pochod obyvatel Moravského Krumlova do Prahy. Během pondělí pokračuje procesí v cestě z Jihlavy do Pelhřimova. "Dopoledne postavíme infostánek v Třebíči, po poledni budeme vysvětlovat lidem na náměstí v Jihlavě, proč by bylo dobré, aby epopej zůstala na Moravě," řekl starosta města Tomáš Třetina (TOP 09).

Číst dál...

FOTO: Hasiči v Českém Krumlově hasili restauraci „Skleník“

pozar sklenik_ikoVe čtvrtek 20. října 2011 v čase 00:21 hodin vyjela jednotka z centrální stanice Český Krumlov na požár restaurace U Ratolesti "Skleník" v ulici 5. května v Českém Krumlově na Plešivci. Jednalo se o požár ve druhém patře objektu, kde po příjezdu první jednotky PO byla již zasažena požárem celá plocha výčepu a salonku a byla zničena skleněná výplň pláště budovy.

Číst dál...

REKLAMA