OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Vězeňkyně ve volném čase pletou čepičky pro miminka

Rozdávat dárky a radost je hezká věc. Havlíčkobrodské nemocnici s tím už několik měsíců pomáhají vězeňkyně ze Světlé nad Sázavou. Každé miminko narozené v brodské porodnici obdrží na památku krásnou čepičku z příjemných materiálů, kterou ušily ženy ze světelské věznice.

Číst dál...

POLICIE: Pomozte vypátrat pohřešovanou seniorku

Osmdesátiletá žena odešla z místa svého bydliště v obci Habry ve čtvrtek 18. prosince před polednem na poštu. Když se žena domů nevracela, začali o ni mít její blízcí příbuzní obavu. Seniorku intenzivně hledali, když ale vyčerpali všechny svoje možnosti, obrátili se s žádostí o pomoc na policii. Oznámení o pohřešování ženy policisté přijali ve čtvrtek 18. prosince ve večerních hodinách a okamžitě po seniorce začali pátrat.

Číst dál...

Most ve Vilémově se řidičům otevře v neděli

Po půl roce intenzivních stavebních prací bude v neděli 14. prosince 2014 zprůjezdněn most ve Vilémově, jehož modernizace je součástí projektu II/345 Golčův Jeníkov – Chotěboř, spolufinancovaného z fondů Evropské unie prostřednictvím Regionálního operačního programu NUTS 2 Jihovýchod. Na stavbu, která je rozplánována na dva roky s celkovým rozpočtem 205 miliónů korun, by Kraj Vysočina rád vyčerpal dotaci ve výši 195 miliónů korun.

Číst dál...

Dvacetiletý zloděj napáchal škodu za více než 400 tisíc

Jihlavští kriminalisté dopadli pachatele série krádeží. Dvacetiletého důvodně podezřelého muže zadrželi a následně policejní komisař zahájil jeho trestní stíhání. Mladík stihl spáchat čtrnáct krádeží, při kterých způsobil škodu přes 400 tisíc korun. Nyní už je ve věznici.

Číst dál...

Vánoce v nemocnici nemusí být smutné

Průměrná ošetřovací doba na oddělení dlouhodobě nemocných v havlíčkobrodské nemocnici je 34 dní. Spousta pacientů tedy tráví toto adventní období, čas vánočních svátků, v nemocničním prostředí. Snahou personálu oddělení je zapojit pacienty do dění a v rámci možností jim pobyt v nemocnici zpříjemnit.

Číst dál...

Nemocnice v Havlíčkově Brodě byla evakuována

Havlíčkobrodská nemocnice musela ve čtvrtek v podvečerních hodinách evakuovat své prostory na základě výhružného telefonátu o umístění výbušného zařízení v objektu. Na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému. Podle našich exkluzivních informací se policii podařilo lokalizovat hovor a stopy je zavedly do Brna. V pátek ráno někdo telefonicky upozornil na bombu znovu. Policie po deváté hodině zadržela v Brně podezřelého muže.

Číst dál...

REKLAMA