OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Libor Joukl: Pavilon 13 brodské nemocnice bychom rádi začali opravovat už letos

Rada Kraje Vysočina dnes vyhlásila výběrové řízení na dodavatele rekonstrukce pavilonu 13 Nemocnice Havlíčkův Brod. Stavba, která by měla být zahájena na konci letošního roku a dokončena v polovině roku 2016, má tři roky nevyužívaný pavilon v areálu nemocnice přeměnit na odpovídající a moderní zázemí pro plicní oddělení a oddělení dlouhodobě nemocných.

Číst dál...

Popíjel a pak prokopl okno na budově zimního stadionu

V neděli krátce po osmnácté hodině přijali policisté na tísňové lince 158 oznámení o skupině mužů, kteří jsou pravděpodobně opilí a dělají nepořádek v okolí zimního stadionu v Havlíčkově Brodě. Na místo ihned vyjela hlídka obvodního oddělení, skupinu čtyř mužů policisté dostihli v parku nedaleko stadionu.

Číst dál...

Mazlicí křeslo bude v brodské nemocnici sloužit ke klokánkování

Intermediární centrum Dětského oddělení Nemocnice Havlíčkův Brod, které je jediné na Vysočině, se dlouhodobě snaží, aby péče poskytovaná miminkům byla na nejvyšší možné úrovni, a také jemná a citlivá. I když se bolestivým zákrokům nelze vyhnout, lze nastavit péči tak, aby dopady na prožívání dítěte byly co nejmenší. Proto jsou v brodské nemocnici zavedeny nejmodernější postupy v péči o novorozence a nedonošená miminka, kterých se tam narodí zhruba 150 ročně. Jedním z trendů v péči o nejmenší je také Kangaroo Mother Care, takzvané Klokánkování.

Číst dál...

REKLAMA