VIDEO: Podvodník připravil firmu o více než čtvrt milionu

policie_znakJednapadesátiletý muž z Vimperka čelí obvinění z podvodu. Podle prachatických kriminalistů měl v druhé polovině roku 2009 jako pojišťovací zprostředkovatel jedné společnosti z Prahy uzavřít na základě smlouvy o výkonu zprostředkovatelské činnosti v pojišťovnictví několik fiktivních smluv. VÍCE O PŘÍPADU POJIŠŤOVACÍHO PODVODNÍKA PROZRADILA MLUVČÍ PRACHATICKÉ POLICIE ŠTĚPÁNKA VALENTOVÁ!

Číst dál...

V pondělí začne čtyřdenní Svatojánská slavnost na Kratochvíli

zamek_kratochvileHudba a tanec nebeských sfér, živé obrazy na vodní hladině, ohňostroj a spousta další zábavy i šancí k meditaci ozdobí svatbu Slunce a Země, která se příští týden odehraje v zahradě zámku Kratochvíle u Netolic. Lidé tam mohou strávit čtyři večery od 20. do 23. června, tedy jak slunovrat, tak svátek svatého Jana.

Číst dál...

NP Šumava: Vloni odumřelo v bezzásahových zónách půl milionu smrků

sumava_stromyPodle vedení NP Šumava vzniklo vinou strategie bezzásahových zón na Šumavě za tři roky 1100 hektarů holin a vloni odumřelo půl milionu smrků. Jana Sýsová ze správy parku řekla v úterý agentuře Mediafax, že opatření na likvidaci kůrovcové kalamity vyplývají také z mezinárodních dohod o ochraně lesů.

Číst dál...

Na Prachaticku zmizely solární panely za dva miliony korun

solarni_panel_strechaCelkem 194 solárních panelů Mitsubishi za více než dva miliony korun ukradl zatím neznámý zloděj v noci na pátek v obci Bušanovice na Prachaticku. Policejní mluvčí Martina Joklová řekla agentuře Mediafax, že policie po zloději pátrá a žádá případné svědky o informace.

Číst dál...

REKLAMA