Muž z Prachaticka DLOUHODOBĚ TÝRAL SVOU DRUŽKU

policie_znakKriminalisté obvinili 26letého muže z Prachaticka z trestného činu týrání osoby žijící ve společném obydlí. Muž měl psychicky a fyzicky týrat a napadat svou partnerku, uvedla ve čtvrtek pro agenturu Mediafax mluvčí policie Regina Tupá.

Číst dál...

Jeleni se na Šumavě dožívají velmi vysokého věku

jelenMnoho jelenů, kteří zůstávají trvale na území NP Šumava, se dožije velmi vysokého věku. Z několika čelistí uhynulých nebo ulovených jelenů určil Ústav ochrany lesa a myslivosti z Lesnické fakulty v Brně jejich stáří v rozmezí od 18 do 24 let.

Číst dál...

Muž ukradl na Prachaticku auto, chytili jej ve Veltrusích

policie_detailPachatele, který v pondělí ukradl auto v Netolicích na Prachaticku, chytili policisté díky lokalizačnímu zařízení ve Veltrusích ve středních Čechách. Policejní mluvčí Martina Joklová řekla v úterý agentuře Mediafax, že zloději ze severních Čech hrozí až pět let vězení.

Číst dál...

VIDEO: Desetiletý chlapec vypadl z okna v třetím patře školy na Prachaticku

zachranarDvanáctiletý chlapec vypadl v pondělí ráno z okna ve třetím patře školy v Netolicích na Prachaticku. Policejní mluvčí Jiří Matzner řekl agentuře Mediafax, že hocha s vážnými zraněními transportoval vrtulník záchranky do českobudějovické nemocnice. VÍCE K PŘÍPADU PROZRADILA JIHOČESKÁ POLICEJNÍ MLUVČÍ ŠTĚPÁNKA VALENTOVÁ!

Číst dál...

REKLAMA