REKLAMA

Ve Veselí hořela rybářská bašta

pozar rybarska basta ikonaOsádky cisteren ze stanic Soběslav a Třeboň a z jednotky SDH obce Veselí nad Lužnicí likvidovaly od 4:37 hodin společně požár rybářské bašty, která z dosud neznámé příčiny hořela u Horusického rybníka u Veselí nad Lužnicí. Požár zasahující hasiči zvládli uhasil přibližně za čtyřicet minut. Po předání požářiště zástupci majitele se všechny jednotky vrátily na své základny.

Číst dál...

V Bílkově ulici v Táboře hořel dům

pozar dum tabor ikonaV 6:31 dne 17.3.2013 přijalo Operační a informační středisko HZS Jihočeského kraje na tísňovou linku 112 informaci kouři ze střechy v Táboře v ul. Bílkova 962, který je situován v řadové zástavbě. Na budově v současné době probíhají práce na její celkové rekonstrukci.

Číst dál...

Při střetu dvou aut u Chýnova se zranilo pět lidí

nehoda chynov ikonaProfesionální jednotka ze stanice Tábor zasahovala v pondělí 15. října od 20:49 hodin se dvěma vozy u obce Chýnov, kde došlo ke střetu dvou osobních automobilů značek Škoda Fabia a Škoda Octavia. Ve Fabii cestovaly celkem čtyři osoby, v Octavii dvě. Když jednotka přijela na místo, byly osádky obou vozů již mimo havarovaná auta a byly již ošetřovány zdravotníky ZZS. Zasahující hasiči nemuseli nikoho vyprošťovat.

Číst dál...

Pilot větroně přistál nouzově na Táborsku

vetronKuriózní oznámení přijali krátce po páté hodině odpolední ve čtvrtek policisté na Táborsku. Na poli v blízkosti obce Radimovice u Želče místní občané objevili větroně typu Orlík, řekl v pátek agentuře Mediafax policejní mluvčí Miroslav Doubek.

Číst dál...

REKLAMA