U Lejčkova se srazila dvě auta

JCZ nehoda lejckov ikona 052014Při dopravní nehodě u Lejčkova, kterou v neděli před devátou hodinou večer skončila jízda dvou vozidel, museli hasiči vyprošťovat dva zraněné. Silnice byla do odklizení havarovaných aut uzavřena.

Číst dál...

U Lejčkova na Táborsku havarovala dodávka

dn dodavka ikonaNa základě oznámení Policie ČR vyjela táborská profesionální jednotka na silnici I/19 vedoucí z Tábora do Pelhřimova k dopravní nehodě, jež se stala u obce Lejčkov. Havaroval zde řidič dodávkového automobilu tovární značky Renault Master. Dodávka zůstala po nehodě částečně na komunikaci, částečně na louce. Řidič byl v době příjezdu hasičů mimo havarované auto bez viditelných zranění, přesto mu byla velitelem zásahu povolána ZZS. Do jejího příjezdu hasiči poskytovali řidiči předlékařskou pomoc.

Číst dál...

Ve Veselí hořela rybářská bašta

pozar rybarska basta ikonaOsádky cisteren ze stanic Soběslav a Třeboň a z jednotky SDH obce Veselí nad Lužnicí likvidovaly od 4:37 hodin společně požár rybářské bašty, která z dosud neznámé příčiny hořela u Horusického rybníka u Veselí nad Lužnicí. Požár zasahující hasiči zvládli uhasil přibližně za čtyřicet minut. Po předání požářiště zástupci majitele se všechny jednotky vrátily na své základny.

Číst dál...

V Bílkově ulici v Táboře hořel dům

pozar dum tabor ikonaV 6:31 dne 17.3.2013 přijalo Operační a informační středisko HZS Jihočeského kraje na tísňovou linku 112 informaci kouři ze střechy v Táboře v ul. Bílkova 962, který je situován v řadové zástavbě. Na budově v současné době probíhají práce na její celkové rekonstrukci.

Číst dál...

Při střetu dvou aut u Chýnova se zranilo pět lidí

nehoda chynov ikonaProfesionální jednotka ze stanice Tábor zasahovala v pondělí 15. října od 20:49 hodin se dvěma vozy u obce Chýnov, kde došlo ke střetu dvou osobních automobilů značek Škoda Fabia a Škoda Octavia. Ve Fabii cestovaly celkem čtyři osoby, v Octavii dvě. Když jednotka přijela na místo, byly osádky obou vozů již mimo havarovaná auta a byly již ošetřovány zdravotníky ZZS. Zasahující hasiči nemuseli nikoho vyprošťovat.

Číst dál...

REKLAMA