Tři zraněné museli vyprostit hasiči

Vážná dopravní nehoda se ve čtvrtek stala krátce po sedmé hodině ranní na silnici I. třídy č. 3 u Horusic, střetly se tam dva osobní automobily továrních značek Škoda Octavia a Opel Astra.

Číst dál...

Auto začalo za jízdy hořet

Zničené osobní auto, poškozená fasáda domu a popraskané okenní tabulky v hodnotě 80 tisíc korun jsou výsledkem požáru felicie, ke kterému došlo ve středu před třetí hodinou odpoledne v Komenského ulici v Táboře.

Číst dál...

U Prasetína se v neděli převrátila cisterna

V neděli 5. října po druhé hodině odpolední likvidovali táborští profesionální hasiči na silnici I/19 u Prasetína následky dopravní nehody nákladního automobilu značky Tatra. Cisterna sjela z krajnice mimo vozovku, kde se převrátila na bok. Ještě před příjezdem záchranářů poskytl zraněnému řidiči předlékařské ošetření projíždějící řidič.

Číst dál...

Hladina rybníka Jordán se vrátila na svou původní úroveň

Hladina rybníka Jordán v Táboře se vrátila po téměř třech letech na svou původní úroveň, která v těchto dnech dosahuje výšky 423,3 metru nad mořem. Obyvatelé i návštěvníci druhého největšího jihočeského města tak mohou vodní dílo vidět v celé kráse. Naplnění Jordánu je symbolickou tečkou za pracemi souvisejícími s rekonstrukcí jeho hráze a rozsáhlým odbahněním.

Číst dál...

U nehody u Oltyně zasahoval vrtulník

Třináct minut před polednem v pondělí Operační a informační středisko HZS Jihočeského kraje obdrželo informaci o dopravní nehodě, která se stala u obce Oltyně na Táborsku. Zraněného člověka z převráceného auta museli hasiči vyprostit.

Číst dál...

REKLAMA