OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Technické služby zahájily prodej kompostu

Se začínajícím jarem přichází také práce na zahrádkách. Každý správný zahrádkář ví, že živiny půdě zajistí kvalitní kompost. Ten si od 20. března mohou všichni zakoupit od pelhřimovských technických služeb.

Číst dál...

Rodinné centrum Krteček slaví 20 let

Přesně v sobotu 30. března 2019 to bude 20 let od založení Rodinného centra Krteček v Pelhřimově.  Akci pořádají maminky-dobrovolnice, které se o centrum dnes starají. Před nimi to bylo asi šest desítek maminek, které se v provozu centra vystřídaly. Oslava bude ve stylu odpoledne pro celou rodinu – užijí si menší i větší děti, maminky, ale i tatínci. Akcí chtějí maminky zároveň upozornit na to, že je třeba posilovat hodnotu rodiny a podporovat život mladých rodin ve městě.

Číst dál...

Maminky i babičky ozdobí „velikonoční“ strom v Pelhřimově

Síť Family Pointů a Senior Pontů v Kraji Vysočina vyhlásila „Háčkovací výzvu“ pro všechny háčkařky. Od začátku února do konce března mohou nadšenkyně s háčkem vyrábět vajíčka s pevným základem a doručit je do Family a Senior Pointů v Pelhřimově, Havlíčkově Brodě, Třebíči, Žďáru nad Sázavou a Jihlavě. Na začátku dubna ozdobí „velikonoční“ strom v centru města pelhřimovské maminky společně se seniorkami z pelhřimovského domova pro seniory všemi doručenými výtvory. 

Číst dál...

NUDA v Pejru

Prostor pro tvoření, workshopy a setkávání - to je NUDANUDU a projekt NUDNÍ nám do studia přišli představit autoři projektu, Lenka Pechová a Ondřej Plášil.

Číst dál...

REKLAMA