OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Osvětová kampaň o duševním zdraví v Pelhřimově

Městské sady v Pelhřimově byly oživeny zajímavým programem. Osvětová multižánrová kampaň o duševním zdraví a o lidech se zkušeností s duševním onemocněním zavítala do Pelhřimova. Na workshopech s tématem 'Duše v bezpečí' se návštěvníci mohli dozvědět mnoho rad od odborníků.

Číst dál...

Kavárna Čistá duše i v Humpolci

Kavárna Čistá duše v Humpolci je nejmladší částí gastroprovozu Čistá duše. Otevření kavárny v Humpolci společností FOVY, která je sociálním podnikem, ukazuje na důležitost sociálního podnikání v dnešním světě a jeho roli ve společnosti.

Číst dál...

Želivská základní škola je v programu v Erasmus+

Základní škola v Želivě získala grand na krátkodobé projekty pro mobilitu žáků a zaměstnanců ve školním vzdělávání v programu Erasmus+. V rámci projektu, které jsou spolufinancované EU vycestuje do zahraničí 45 žáků ze zdejší školy.

Číst dál...

Křesadlo získala Marika Smereka se svým psem

Dobrovolnické centrum v regionu Humpolec a Světlá nad Sázavou předávalo pod záštitou organizace Hestia cenu Křesadlo. Druhým historicky oceněným se stala Marika Smereka, která se svým psem pravidelně navštěvuje SeneCura domovy pro seniory v Humpolci.

Číst dál...

FOKUS Vysočina rozšířil své služby o recovery club

FOKUS Vysočina v Pelhřimově díky společnému projektu Šipka financovaného z prostředků Evropské unie rozšiřuje své služby. Nově je otevřen recovery club, ten by měl být místem péče o duševní zdraví nejen pro klienty Fokusu, ale i pro širší veřejnost. 

Číst dál...

REKLAMA