OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

První nosící sraz v kavárně Čistá duše

V Humpolci v kavárně Čistá duše se v pondělí 19. února konala jedinečná událost, která přitáhla pozornost mnoha maminek z celého humpolecka. Kavárna Čistá duše otevřela své dveře prvnímu nosícímu srazu.

Číst dál...

Valentýnský den plný radosti

Ve středu 14. února se v útulném prostředí krámku "Spolu" sešli klienti Domova Jeřabina Pelhřimov, aby společně oslavili svátek zamilovaných - Valentýna.

Číst dál...

Polévkové pondělky v krámku "SPOLU"

V srdci Pelhřimova, na Masarykově náměstí, kde nedávno otevřelo své dveře nové komunitní centrum "Spolu", se odehrává něco výjimečného. Každé únorové pondělí zde zavoní polévka, a to díky klientům Domova Jeřabina, kteří se rozhodli připravit a nabídnout tento teplý pokrm zdarma nebo za dobrovolný příspěvek.

Číst dál...

Conteg neustále rozšiřuje portfolio produktů

Přední světový výrobce průmyslových rozvaděčů Conteg Pelhřimov, za posledních 25 let, rozšířil své portfolio z původních IT a průmyslových rozvaděčů na širší spektrum produktů. Nedávným přírůstkem jsou chytré výdejní boxy (OX boxy) určené pro veřejné i privátní prostory.

Číst dál...

Tradice a rozmanitost vánočních výrobků

Keramické výrobky, které mohou být pěkným dárkem pod stromeček, nabízí rukodělná dílna FOKUSU Vysočina na své prodejní každoroční vánoční výstavě v Pelhřimově. Populární jsou betlémy, keramické čtyřlístky, nebo třeba dekorativní obaly na květináč s vánočním motivem.

Číst dál...

Trénink s olympionikem na ZŠ Rynárec

Již od roku 2015 se ZŠ Rynárec účastní sportovního projektu Olympijský víceboj. Ten je určen základním školám a odpovídajícím třídám víceletých gymnázií, které se pak zapojují přímo v hodinách tělesné výchovy. Snažení školákům přineslo velmi brzy sladké plody.

Číst dál...

Recovery klub má i obývák

V Pelhřimově je nyní k dispozici Recovery klub, jedinečný neziskový komunitní prostor, který je otevřený pro všechny, bez ohledu na jejich zájmy nebo potřeby.

Číst dál...

Osvětová kampaň o duševním zdraví v Pelhřimově

Městské sady v Pelhřimově byly oživeny zajímavým programem. Osvětová multižánrová kampaň o duševním zdraví a o lidech se zkušeností s duševním onemocněním zavítala do Pelhřimova. Na workshopech s tématem 'Duše v bezpečí' se návštěvníci mohli dozvědět mnoho rad od odborníků.

Číst dál...

REKLAMA