OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

NUDA v Pejru

Prostor pro tvoření, workshopy a setkávání - to je NUDANUDU a projekt NUDNÍ nám do studia přišli představit autoři projektu, Lenka Pechová a Ondřej Plášil.

Číst dál...

Pelhřimovští policisté prováděli kontroly rekreačních objektů

V zimních měsících se policisté mimo jiné věnují také častějším kontrolám chatových oblastí, kam majitelé chat jezdí v tomto období jen výjimečně. Takové příležitosti využívají právě pachatelé k vloupání, kteří odcizí vše, co mohou následně zpeněžit nebo objekt využijí jako jejich dočasný příbytek. Navíc svým jednáním mnohdy způsobí značné škody, jejichž napravování stojí majitele chat často nejen značné úsilí, ale také velké peníze.

Číst dál...

Lednový termín pro sociálně-právní poradenství v Hodině H

Příští bezplatné sociálně-právní poradenství se bude konat v lednu 2019 a připadá na středu 23. 1. 2019 v Hodině H.
Odborná poradkyně poskytuje poradenství sociální, dluhové, v oblasti exekuce, rodinné, bytovou problematiku, v pracovně právní oblasti, v případech domácího násilí.
Veškeré informace a rezervace jsou možné u paní Evy Havlíčkové z Hodiny H

Emotivní výměna mládeže v maďarském Pagozdu s Hodinou H

Pelhřimovská Hodina H vyslala skupinu mladých lidí na projekt projekt s názvem „Inside the web“ neboli „V síti“, který se konal na začátku října ve městě Pákozd ležícím zhruba 50 km od Budapešti a přinesl všem českým účastníkům mnoho nových znalostí, dovedností a zážitků. Hlavním tématem projektu byla kyberšikana, respektive boj proti ní.

Číst dál...

REKLAMA