OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Zprávy 14. 6. 2019

Tropické teploty vyvrcholí v sobotu, Jihlava zvažuje stavbu mobilní ledové plochy a historická brána v centru Telče je na prodej. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 13. 6. 2019

Vysočinu navštíví prezident, na dětském oddělení v jihlavské nemocnici otevřeli opravený dětský pokoj a tradiční Havíření v Jihlavě láká na bohatý program. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 12. 6. 2019

Hygienici zjišťovali kvalitu vody v přírodních koupalištích, Počátky a okolní obce jednají o výstavbě větrníků a chotěbořské muzeum musí najít nové prostory. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

Nejsledovanější softbalová akce v historii: v Praze se rozehraje mistrovství světa a homeruny budou!

Jedna z největších sportovních událostí letošního roku za pár dní vypukne! Od 13. června se poprvé v historii v Evropě rozehraje v mistrovství světa v softbale. Šestnáct nejlepších zemí z pěti světových kontinentů se sjede do Prahy a Havlíčkova Brodu. Na unikátní akci se mohou těšit také sportovní fanoušci. Do varu je během zápasů bude dostávat hlavní maskot šampionátu Mr. Homerun, v pražském areálu v Bohnicích se otevře Český dům. Čekají se tisícové návštěvy. „Už to na nás doléhá. Pro všechny to bude vrchol kariéry, snažíme se doladit detaily a zklidnit se,“ prohlásil David Mertl, kapitán českého týmu. Úvodní duel se rozehraje ve čtvrtek od 19:00 proti Novému Zélandu.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 11. 6. 2019

Jihlava žádá Kronospan o vysvětlení nepovolené stavby, Stavbou roku Kraje Vysočina je pavilon třebíčské průmyslovky a pořádání kulturních akcí v Jihlavě bude jednodušší. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 10. 6. 2019

Počasí ovlivní proud teplého vzduchu od jihu, policisté našli v návěsu tři migranty a pod Křemešníkem na Pelhřimovsku vyroste nový bukový les. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

V návěsu byli nalezeni tři migranti

Neobvyklý případ nelegální migrace řeší od včerejšího rána policisté z odboru cizinecké policie Krajského ředitelství policie kraje Vysočina. V návěsu kamionu se srbskou registrační značkou objevili tři nelegální migranty. Všechny tři muže policisté zajistili, aby mohli za účasti tlumočníků provést další nezbytné procesní úkony.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 7. 6. 2019

O víkendu se zase dočkáme jasné oblohy, Kraj bude spolupracovat se společností IBM ve vzdělávání a v Jihlavě opraví Mariánský sloup. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

REKLAMA