PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Aktuální zprávy 6. 3. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Uplynulý víkend poznamenaly dvě události. Jednou z nich byl nález mrtvého muže na Žďársku, druhou pak požár bývalého hostince na Jihlavsku. Více o obou prozradí dnešní zprávy.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 3. 3. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Jakou novinku nabízí plicní ambulance pelhřimovské nemocnice, jak účinné jsou pachové ohradníky kolem silnic a jaké počasí chystá víkend, to vše prozradí dnešní zprávy.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 2. 3. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. V kterých jihlavských ulicích vozovka vymění kostky za asfaltový povrch a co můžete vyhrát, budete-li hlasovat v anketě Zlatá jeřabina, to prozradí dnešní zprávy.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 1. 3. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Maškary o masopustním úterku ovládly Pelhřimov. Podívejte se, jak vypadal průvod a co se dělo na náměstí. Anebo se nechte pozvat na cvičení, kterým podpoříte léčbu roztroušené sklerózy.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 28. 2. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Jednu dobrou zprávu od policie, ohlédnutí za pondělní lekcí vaření v pelhřimovské knihovně i výzvu týkající se ztracených plastik, které v minulosti zdobily Jihlavu, to vše pro Vás máme v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 27. 2. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění v kraji. V dnešních zprávách přiblížíme první výskyty ptačí chřipky na Vysočině z minulého týdne. Kromě toho pro Vás máme předpověď počasí na tento týden a také smutnou zprávu o nejstarší Češce.

Číst dál...

Uhynulé kachny měly ptačí chřipku

Krajská veterinární správa ve čtvrtek 23. února potvrdila výskyt ptačí chřipky u dvou uhynulých kachen divokých – a to v Havlíčkově Brodě a v Želivě. Lidem nebezpečí nehrozí.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 24. 2. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Dnešní zprávy jsou hlavně o počasí. Dozvíte se, kde hasiče zaměstnal silný vítr i jak bude o víkendu.

Číst dál...

REKLAMA