OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Zprávy 25. 4. 2019

Hospic Vysočina odstartuje kampaň poutí do Vídně, v Polné bude montessori škola a havlíčkobrodská nemocnice získala nový plicní ventilátor. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 24. 4. 2019

Tragická nehoda u Jihlavy, prostory bývalé Modety budou mít využití a žluté kontejnery budou nově sloužit i pro kovy. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 23. 4. 2019

Meteorologové varují před silným větrem a rizikem vzniku požárů, Kraj ocenil Mistry řemesla a na žďárském zámku se o Velikonocích dveře netrhly. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 18. 4. 2019

Velikonoční předpověď počasí, havlíčkobrodská nemocnice má nový přístroj magnetické rezonance a pozvánka na Den země. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 17. 4. 2019

Jihlava se zapojí do projektu Housing First, Mladá univerzita otevře dveře digitálního světa a novoměstská nemocnice má nové monitory dechu.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 16. 4. 2019

Stovky motorkářů zahajovaly letošní sezonu, Čistá Vysočina je v plném proudu a problémová kolonie u budoucího marketu v Jihlavě. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

Jak vzniká školní časopis

Jak probíhá tvorba školního časopisu nám prozradili účastníci krajského kola soutěže školních časopisů, kteří minulý týden navštívili naši redakci.

Číst dál...

REKLAMA