PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Aktuální zprávy 1. 2. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Škodu za stovky tisíc napáchal požár v Ronově nad Sázavou. Více se dozvíte v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 31. 1. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. V dnešních zprávách se mimo jiné podíváme na silnice, kde působí komplikace čerstvá sněhová nadílka.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 30. 1. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Kolik se v rámci Tříkrálové sbírky vybralo na Havlíčkobrodsku a Humpolecku a jak předejít krádeži, to prozradíme v dnešních zprávách.

Číst dál...

Vedení Kraje Vysočina podporuje výstavbu nového jaderného zdroje v Dukovanech

Význam Jaderné elektrárny Dukovany je pro další rozvoj regionu klíčový. Představuje nejen silný ekonomický subjekt, ale také sociálního partnera se silnou společenskou odpovědností a nepochybně i klíčového zaměstnavatele. To vše si vedení Kraje Vysočina uvědomuje a proto i v novém povolebním složení deklaruje podporu výstavbě pátého bloku Jaderné elektrárny Dukovany.

Číst dál...

Nové výjezdové stanoviště záchranky v Ledči nad Sázavou postaví kraj za evropské dotace

Pokud se Kraji Vysočina podaří v následujících měsících získat peníze z evropských fondů je připraven postavit novou výjezdovou základnu pro Zdravotnickou záchrannou službu Kraje Vysočina v Ledči nad Sázavou. „Potřeby stavby za předpokládaných 15 miliónů korun vyvolává špatné dispoziční uspořádání současné výjezdové základny v areálu místní Polikliniky a také zhoršená akceschopnost výjezdové skupiny s ohledem na současné umístění výjezdové základny,“ informoval náměstek hejtmana Kraje Vysočina pro oblast zdravotnictví Vladimír Novotný.

Číst dál...

Osmým českým Národním geoparkem je Geopark Vysočina

Certifikát Národní geopark předal v pondělí 23. ledna ministr životního prostředí Richard Brabec v Telči předsedovi svazku Mikroregion Telčsko Romanu Fabešovi. Geopark Vysočina složený z oblastí kolem vrchu Javořice - Telče, Třeště a Počátek sdružuje významné geologické jevy. Do budoucna by měl návštěvníkům nabídnout například novou rozhlednu na Javořici, interaktivní středisko nebo stezku v korunách stromů v blízkosti Roštejna.

Číst dál...

REKLAMA