PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Aktuální zprávy 18. 7. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Kromě kulturních pozvánek pro Vás dnes máme také novinku z krajského policejního ředitelství.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 17. 7. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Kromě předpovědi počasí na nadcházející týdny pro Vás máme například jména vítězů tradičního recesistického závodu pořádaného na Pelhřimovsku.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 14. 7. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. V dnešních zprávách nechybí témata, jako je duševní onemocnění či distribuce drog mezi mladými lidmi.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 13. 7. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. V dnešních zprávách se podíváme do policejních svodek anebo poradíme, kam se vydat s dětmi.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 11. 7. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Pohřešovaná žena z Třebíčska byla nalezena mrtvá. Více se dozvíte v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Na baterky jezdí i trabanty

Ve Vysočina Areně u Nového Města na Moravě si výletníci na elektrokolech nově mohou svůj dopravní prostředek dobít, aby se mohli vydat dál od domova. Z nabíjecí stanice však při jejím slavnostním otvírání čerpal energii i jeden trabant.

Číst dál...

REKLAMA