PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Aktuální zprávy 9. 1. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. V dnešních zprávách Vám prozradíme, jak to vypadá se stavbou nového Podklášterského mostu, a ohlédneme se za víkendovým Zelokoštem v Babicích.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 6. 1. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. V dnešních zprávách zjistíte, jaké víkend chystá počasí a kdo u Vás v sobotu nebo v neděli možná zazvoní. Kromě toho Vás také zavedeme k ledové stěně ve Víru.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 5. 1. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění v kraji. Jak hodnotí uplynulý rok v porodnicích na Vysočině anebo třeba v jihlavské zoo, to prozradí dnešní zprávy.

Číst dál...

Chaloupecká kufrování přilákala na čtyři stovky účastníků

Kufrování – hledání či bloudění s buzolou a slepou mapou  připravili ve dnech 27.30. prosince chaloupečtí organizátoři hned na čtyřech místech kraje. Tradičně se uskutečnilo v Kněžicích, Velkém Meziříčí a na Krátké u Sněžného. Do „kufrovací“ rodiny nově přibylo také Nové Město na Moravě. I díky příjemnému počasí se tentokrát zúčastnilo na 400 návštěvníků.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 4. 1. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. V dnešních zprávách připomeneme začátek Tříkrálové sbírky i možnost podílet se na hledání sportovce roku.

Číst dál...

Na startu přípravy: změny v hráčském i trenérském týmu

Fotbalisté FC Vysočina ve středu 4. ledna absolvují první tréninkovou jednotku v roce 2017. Na startu zimní přípravy budou registrovat změny v hráčském i trenérském kádru. Jedinou novou tváří bude krajní obránce Martin Nový, naopak bude scházet asistent trenéra Michal Hipp, kterého nahradí dosavadní kouč juniorky Jan Kameník.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 3. 1. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Kolik peněz celkem přispěli dárci na další Vánoční pokoj v jihlavské nemocnici a jaká soutěž bude celý rok lákat sportovní nadšence na Javořici, to se dozvíte v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 2. 1. 2017

V novém roce jsme tu opět s aktuálními informacemi o dění v kraji. Ohlédneme se za silvestrovským výstupem na Javořici a prozradíme, jak se jmenuje první miminko narozené letos na Vysočině.

Číst dál...

REKLAMA