PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Aktuální zprávy 10. 2. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. V dnešních zprávách se podíváme, jak se v našem kraji daří či nedaří orlům mořským, a pozveme Vás také na jednu inspirativní debatu.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 8. 2. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. S jakou hrozbou, která číhá na těhotné, si nyní jihlavští porodníci lépe poradí, to se dozvíte hned na úvod dnešních zpráv. Dále se ohlédneme za druhou premiérou uplynulého týdne v Horáckém divadle.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 7. 2. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. V dnešních zprávách se ohlédneme za loňskými případy vražd a vyzveme Vás k hlasování o nejlepšího sportovce roku.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 6. 2. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Jakou zajímavou výstavu si nenechat ujít a na co zajít do divadla, to Vám poradíme v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 3. 2. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění v kraji. Kromě předpovědi počasí pro Vás dnes máme například celkové shrnutí Tříkrálové sbírky na Vysočině.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 2. 2. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění v kraji. V dnešních zprávách se věnujeme závažnému případu z oblasti drogové kriminality, který zasáhl i Vysočinu a zaměstnal zdejší policisty. Kromě toho máme na pololetní prázdniny tip pro šikovné školáky.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 1. 2. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Škodu za stovky tisíc napáchal požár v Ronově nad Sázavou. Více se dozvíte v dnešních zprávách.

Číst dál...

REKLAMA