PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Aktuální zprávy 19. 6. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Ze závěru minulého týdne máme špatné zprávy, ve stejnou dobu se v kraji staly dvě tragické nehody. Dále se podívejte, jestli nemůžete pomoci policii s vyšetřováním krádeže.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 16. 6. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění v kraji. Kdo povede mladé sportovce z Vysočiny na Olympiádu dětí a mládeže a jaké počasí chystá víkend, i to prozradí dnešní zprávy.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 15. 6. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Další distributor pervitinu má utrum. I to se dozvíte v dnešních zprávách. Kromě toho máme jednu radu pro rodiče.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 14. 6. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Poslechněte si příběh o tom, jak se dvěma cizincům nevyplatilo ukrást peníze z nalezené peněženky. A pokud jste tak neučinili o víkendu, můžete s námi nyní nahlédnout do otevřených zahrad.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 13. 6. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. V dnešních zprávách se dozvíte, které počiny si vysloužily titul Stavba roku Kraje Vysočina 2016 i jak dopadl mladý distributor marihuany.

Číst dál...

Titul Stavba roku Kraje Vysočina 2016 získaly čtyři stavby

Nejvyšší hodnocení od odborné poroty obdržely v soutěži Stavba Vysočiny meditační a relaxační Pyramida v Bohdalově, Muzeum nové generace ve Žďáře nad Sázavou, stavební řešení vedoucí ke snížení znečištění ve vodních tocích ze stokové sítě města Jihlavy a žďárské pěší trasy podél barokního mostu.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 12. 6. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. V dnešních zprávách se ohlédneme za festivalem rekordů v Pelhřimově a předpovíme, jaké příroda chystá počasí na další týdny.

Číst dál...

REKLAMA