PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Aktuální zprávy 23. 2. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Na co se již nyní mohou těšit obdivovatelé architektonických skvostů našeho kraje, nejen to prozradí dnešní zprávy. Dozvíte se také, jak dopadl řidič, který narazil do chodkyně a ujel.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 22. 2. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Děti dnes pozveme na krajské karnevaly a nedočkavým sportovcům všeho věku prozradíme, odkdy se mohou hlásit na Jihlavskou čtyřiadvacítku.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 21. 2. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Dnešní zprávy prozradí, zda by tání sněhu mohlo způsobit povodně nebo kdo bude mít v Humpolci zajímavou přednášku.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 20. 2. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Tip na výlet o jarních prázdninách i předpověď počasí na Vás čekají v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 17. 2. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Dnes ještě jednou vzpomeneme jihlavskou hokejovou legendu Josefa Augustu a ohlédneme se za čtvrteční Čokoládovou hodinou v Pelhřimově.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 16. 2. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. V dnešních zprávách Vám mimo jiné povíme, jak to vypadá s novým autobusovým nádražím v Humpolci.

Číst dál...

REKLAMA