OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Zprávy 28. 6. 2019

První prázdninový víkend bude slunečný, silnice mezi Olešnou a Strměchy se na dva měsíce uzavře a Kraj ocenil talentované žáky. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 27. 6. 2019

Tragická nehoda v Jihlavě, zakončení prezidentské návštěvy na Vysočině a odložená stavba sociálního domu v Havlíčkově Brodě. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 26. 6. 2019

V třebíčském babyboxu našli holčičku, policie odstartuje dopravně bezpečnostní akce a havlíčkobrodská nemocnice otevře nové pracoviště magnetické rezonance. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

Krajskou soutěž hasičů ovládli Žďárští

V úterý 25. června se na sportovišti u stanice profesionálních hasičů ve Velkém Meziříčí konala Krajská hasičská soutěž ve vyprošťování u dopravních nehod. Své síly poměřilo pět soutěžních družstev, mimo soutěž se představili hasiči z Nového Města na Moravě. Suverénně nejlepší výkon podalo soutěžní družstvo ze Žďáru nad Sázavou.

Číst dál...

Policie dohlédne na řidiče, chodce i vodáky

Policisté na Vysočině odstartují se začátkem letních prázdnin sérii dopravně bezpečnostních akcí. Kontroly řidičů, cyklistů a chodců budou probíhat nejen na hlavních tazích, ale také na objízdných trasách - především v lokalitách, kde se nacházejí turistické a chatové oblasti.

Číst dál...

REKLAMA