OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Přichází (opět) letní čas. Zabije více lidí než klíšťata, úspory žádné nepřináší

O nadcházejícím víkendu se odehraje jedna z posledních změn času. V noci se soboty a neděli přetočíme často už jen pomyslnou ručičku o hodinu dopředu, takže víkend bude o 60 minut kratší. Takovéto umělé zkracování víkendu (a jeho umělé prodlužování na podzim) však skončí v roce 2021. Evropští poslanci včera podpořili plán na zrušení povinného střídání standardního a letního času právě v roce 2021.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 12. 4. 2019

O víkendu může místy sněžit, krajská knihovna v Havlíčkově Brodě roste rychlým tempem a pouť do Jihlavy letos nezavítá. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 11. 4. 2019

O modernizaci úseku dálnice D1 mezi Koberovicemi a Humpolcem se ucházejí 4 firmy,  odstartovaly státní maturity a probíhá Čistá Vysočina. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 10. 4. 2019

Stará budova domova pro seniory v Telči se promění na výstavní prostory, oblíbená cyklostezka u Přibyslavi bude mít pamětní mince a kraj má dvě nové přírodní rezervace. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 9. 4. 2019

Zima vyšla silničáře na 209 milionů korun, pelhřimovská nemocnice nově změří i plicní funkce a začne rekonstrukce silnice na Jihlavu. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 8. 4. 2019

Předpověď počasí na začátek týdne, aplikace usnadňující zápisy do mateřských škol a pozvánka na premiérové Otazníky. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 5. 4. 2019

Předpověď počasí na víkend, velká sbírka potravin a v Humpolci vyroste nové komunitní centrum. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 4. 4. 2019

Policie objevila varnu pervitinu, železniční dopravu na Vysočině zajistí České dráhy a internetová aplikace, která hlídá výskyt kůrovce. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

REKLAMA