PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Kraj Vysočina pomůže se zajištěním útočiště podchlazeným lidem bez domova

Letošní mrazivou zimu s obavami prožívají lidé bez domova. Silné mrazy už připravily o život dva muže z Jihlavska a další stále častěji vyhledávají ambulantní ošetření v Nemocnici Jihlava kvůli podchlazení a nemohou prostory nemocnice opustit. „Proto vedení Kraje Vysočina finančně podpoří denní provoz v budově na ulici Žižkova 109 v Jihlavě, kde se lidé bez domova před mrazy budou moci schovat," uvedl dnes po zasedání Rady Kraje Vysočina náměstek hejtmana Vladimír Novotný.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 27. 1. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. V dnešních zprávách máme tip na jarní prázdniny pro děti z Pelhřimova a okolí. Třebíčské školáky zase pozveme do experimentária v Alternátoru.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 26. 1. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. V dnešních zprávách se mimo jiné dozvíte, jak dopadl spor Havlíčkova Brodu se stavební firmou a co v kraji chystá Armáda spásy.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 25. 1. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Kam se při své návštěvě kraje podívá ministryně školství Kateřina Valachová a co zajímavého v budoucnu možná nabídne turistům vysočinský geopark, nejen to prozradí dnešní zprávy.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 24. 1. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Dnes pro Vás máme pozvánku na výstavu, která prozradí skoro všechno o jihlavské zoo. Kromě toho se ohlédneme za pondělní náborovou akcí pro potenciální malé hokejisty z Pelhřimova a okolí.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 20. 1. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Před víkendem pro Vás máme předpověď počasí a především pro Havlíčkobrodské pak několik pozvánek do krajské knihovny.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 19. 1. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Kam se mohou v mrazivém období uchýlit jihlavští bezdomovci a oč se rozšířil nedlouhý krajský seznam nemateriálních statků tradiční lidové kultury, to prozradí dnešní zprávy.

Číst dál...

REKLAMA