PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Aktuální zprávy 10. 7. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Jak dopadly víkendové policejní kontroly na Dalešické přehradě a jaké chystají nadcházející týdny počasí, i to prozradí dnešní zprávy.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 7. 7. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Dnes pro Vás máme podrobnosti o čtvrteční nehodě na dálnici i k počínající modernizaci silnice z Jihlavy.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 4. 7. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Pololetní statistiku nehodovosti na krajských silnicích nebo novinky od ornitologů, nejen to pro Vás máme v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 3. 7. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Pokud ještě nevíte, co podniknout o svátcích, koukněte na dnešní zprávy. Středoškoláci už sice přepnuli na prázdninový režim, ale zamyslet se nad studiem v zahraničí mohou i tak.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 30. 6. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Když šikovného školáka s pěkným vysvědčením vyšlou rodiče za odměnu do zoo, nemusí je to o víkendu stát ani korunu. Více prozradí dnešní zprávy, v nichž nechybí ani předpověď počasí.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 29. 6. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění v kraji. V dnešních zprávách se ohlédneme za prvním dnem oficiální prezidentské návštěvy na Vysočině a upozorníme na některá dopravní omezení.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 28. 6. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Policisté očekávají začátek prázdnin s obavami, které se odrazí ve zvýšené frekvenci kontrol na silnicích. Kromě toho se v dnešních zprávách dozvíte, kde si můžete půjčit elektrokolo.

Číst dál...

REKLAMA