PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Aktuální zprávy 20. 4. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. V dnešních zprávách pro Vás máme jedno varování od policie i pozvánku na dobročinnou akci v Havlíčkově Brodě.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 19. 4. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Co všechno přes Velikonoce při kontrolách na silnicích odhalili policisté a kolik dodatečných žadatelů o kotlíkové dotace bylo úspěšných, nejen to se dozvíte v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 18. 4. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Výhled počasí a pozvánka na Den pro zdraví v Pelhřimově, nejen to na Vás čeká v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Ohlédnutí za vyhlášením Sportovců Kraje Vysočina 2016

Při vyhlašování ankety Sportovec Kraje Vysočina 2016 zaznělo například jméno plavkyně Jihlavského plaveckého klubu Axis Terezy Horákové či brankáře FC Vysočina Jihlava Jana Hanuše. V juniorských kategoriích si titul zasloužili orientační běžkyně Tereza Čechová a gólman Jakub Škarek. Nejlepším trenérem byl vyhlášen taekwondista Petr Lacek, nejlepším zdravotně postiženým sportovcem je plavec Martin Císař. Kolektivní úspěch v anketě zaznamenali mužští házenkáři z Tělovýchovné jednoty Sokol Nové Veselí. Řada oceněných pokračuje mimo jiné ředitelem jihlavského fotbalového klubu Zdeňkem Tulisem, jemuž porota přisoudila největší přínos pro krajský sport.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 14. 4. 2017

I na Velký pátek přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Ve velikonočních zprávách se dozvíte, jaké počasí chystá víkend a co se o nejdůležitějších křesťanských svátcích tento týden dozvěděli návštěvníci pelhřimovského muzea.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 13. 4. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Povinné předvelikonoční varování řidičů i tip na mobilní aplikaci pro cyklisty, obojí na Vás čeká v dnešních zprávách. Mimoto prozradíme, co se děje na farmě v Rybníčku nedaleko Pelhřimova.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 12. 4. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Kdy se řidiči poprvé projedou po novém Podklášterském mostě v Třebíči a kde se bude příští týden oslavovat Den Země, nejen to se dozvíte v dnešních zprávách.

Číst dál...

REKLAMA