PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Aktuální zprávy 18. 1. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění v kraji. Kterých obcí na Vysočině se týkají mimořádná opatření kvůli ptačí chřipce a jak se dobří lidé činili, aby v rámci akce Vánočky nejen pro kočky pomohli zvířatům, to se dozvíte v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 17. 1. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Na čem pracují herci Horáckého divadla a kdo se nově postavil do čela jihlavské organizace Strany zelených, to prozradí dnešní zprávy.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 16. 1. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. V dnešních zprávách se dozvíte, jak dopadla Tříkrálová sbírka v malé vesničce nedaleko Humpolce, kde letos koledníci s kasičkou chodili poprvé. Kromě toho prozradíme výsledky krajských přeborů ve sportovní střelbě a podíváme se i na sobotní hokejový zápas Dukly proti Motoru.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 13. 1. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. V dnešních zprávách mimo jiné zjistíte, jaké víkend chystá počasí nebo kam se v kraji můžete vypravit na balet.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 12. 1. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. V dnešních zprávách doplníme, co jsme ještě nezmínili o loňské porodnosti v jihlavské nemocnici. Dále se například dozvíte, které chráněné zvíře v kraji nejvíc škodí.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 11. 1. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Dnes pro Vás máme novinky ohledně kotlíkových dotací. Kromě toho Vám povíme, jak to dopadlo s řidičem, který se rozhodl utéct policistům.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 10. 1. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění v kraji. Dnes se podíváme na současný stav chřipkových onemocnění na Vysočině a prozradíme, jak je to letos s přihláškami na střední školy.

Číst dál...

REKLAMA