PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Aktuální zprávy 11. 4. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění v kraji. Jaký další úspěch v boji proti drogové kriminalitě slaví jihlavští policisté a které další pozůstatky z historie se dostaly na seznam vysočinských kulturních památek, to prozradí dnešní zprávy.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 10. 4. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. V dnešních zprávách se mimo jiné dozvíte jména nejlepších sportovců kraje uplynulého roku. Prozradíme i další podrobnosti k nalezení lidského těla v Trnávce.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 7. 4. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Skončilo vyšetřování tragické nehody na Pelhřimovsku z loňského září. Jaký trest hrozí řidiči, který čelně narazil do protijedoucího fordu, nejen to prozradí dnešní zprávy.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 6. 4. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. V dnešních zprávách přiblížíme středeční tragickou nehodu v Jihlavě, která se stala osudnou třiašedesátiletému chodci. Mimoto například prozradíme, jakými prostředky bojuje o záchranu své školy ředitel hořepnické základky.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 5. 4. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Úterní nehoda na dálnici či připomínka sebeupálení Evžena Plocka, nejen to jsou témata dnešních zpráv.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 4. 4. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Dnes se dozvíte, jak to vypadá s plánovaným domovem důchodců v areálu jihlavské nemocnice, a trochu se možná podivíte nad tím, co všechno se děti nenaučí ve školce.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 3. 4. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. O víkendu na Trnávce pracovali policejní potápěči, kteří byli přivoláni k nálezu lidského těla. Naštěstí máme ale i dobré zprávy, například tu o křtu náramků pro pelhřimovské Rodinné centrum Krteček.

Číst dál...

REKLAMA