PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Aktuální zprávy 18. 5. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Jaká jsou očekávání včelařů pro letošní rok a kam se přestěhovalo pelhřimovské infocentrum, to prozradíme v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 16. 5. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění v kraji. Svědky případu, který se policisté snaží objasnit, vyzveme ke spolupráci a dále Vám v dnešních zprávách představíme nejšikovnější policejní psy z Vysočiny.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 15. 5. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. V dnešních zprávách Vás vezmeme na GLOBE Games, kterými o víkendu žili zvídaví žáci na Moravskobudějovicku. Kromě toho Vás nemine předpověď počasí nebo pozvánka pro houbaře.

Číst dál...

VIDEO: O poníkovi, který zmizel, a natáčení jedné pohádky

Za devatero horami a devatero řekami, ve vesničce jménem Rybníček, byla jedna farma, kde se děti učily starat o koně a koně se připravovali na natáčení filmů. A protože byly děti šikovné a měly kolem sebe spoustu lidí z filmařské branže, dostaly jednoho dne příležitost také se postavit před kameru.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 10. 5. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Kterým kulturním počinům lidé v anketě Zlatá jeřabina udělili nejvíce hlasů a kdo dělá starosti třebíčským kriminalistům a ochráncům zvířat, nejen to prozradí dnešní zprávy.

Číst dál...

REKLAMA