Organizátoři Jabkobraní slibují nejdelší štrůdl upečený v Česku

jablkaNejdelší v celku upečený štrúdl v Česku uvidí návštěvníci Jabkobraní v Třeboni. V sobotu 8. října tu na Masarykově náměstí organizátoři spolu s pekaři představí rekordní jablkový závin, s kterým se chtějí dostat do České knihy rekordů, řekl agentuře Mediafax jeden z organizátorů Luděk Švejcar.

Číst dál...

Požár bývalého pivovaru v Jindřichově Hradci je konečně uhašen

pozar pivovaru_jh_07092011_iko2Požár bývalého pivovaru v Jindřichově Hradci uhašen. Tato slova nahlásil velitel zásahu z jednotky profesionálů z Jindřichova Hradce v 10:36 hodin Krajskému operačním a informačnímu středisku HZS Jihočeského kraje. Po ohlášené likvidaci bylo požářiště předáno majiteli s tím, že musí zabezpečit 12hodinový dozor nad požářištěm z důvodu možného dalšího rozhoření a místo zajistit proti vstupu osob. Na místě po celý den pracují příslušníci Policie ČR a vyšetřovatel HZS.

Číst dál...

EXKLUZIVNĚ: Videohovor k hokejové tragédii přímo z Ruska

hokej tragedie skype ikona 07092011Hokejová tragédie v Rusku se dotkla i Jindřichova Hradce. Při leteckém neštěstí zahynul také jindřichohradecký rodák Jan Marek. Jihočeskézprávy.cz přinášejí videorozhovor přímo z Ruska. Hokejový trenér Jan Zachrla působící v HK Titan Klin a novinářka Monika Pytlíková v živém přenosu po Skype popisují situaci přímo v Rusku a také bezprostřední reakce českých hokejistů a trenérů pracujících v Rusku. PODÍVEJTE SE NA EXKLUZIVNÍ OBRAZOVÝ PŘENOS PŘÍMO Z RUSKA!

Číst dál...

REKLAMA