OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Stovky návštěvníků na dni zdraví

Nemocnice Pelhřimov uspořádala úspěšnou akci s názvem Den pro zdraví, která se konala v polovině dubna. Akce, zaměřená na primární prevenci a zdravý životní styl, přilákala do atria hlavní lůžkové budovy Nemocnice Pelhřimov, téměř tři stovky návštěvníků.

Číst dál...

Nemocnice Pelhřimov má magnetckou rezonanci

Nemocnice Pelhřimov slavnostně otevřela nové pracoviště magnetické rezonance, což znamená významný pokrok v diagnostických možnostech radiodiagnostického oddělení. Nově instalované zařízení, financované z evropského projektu REACT-EU, bylo pořízeno za více než 35 milionů korun a je nejmodernějším přístrojovým vybavením v regionu.

Číst dál...

Den Země s domovem Jeřabina

V pelhřimovském Domově Jeřabina se tento rok rozhodli oslavit Den Země netradičním způsobem. V obchůdku spolu uspořádali speciální setkání, které se stalo prostředkem pro zdůraznění důležitosti ekologických hodnot a ochrany životního prostředí.

Číst dál...

Modernizace a rozvoj domova Jeřabina

Rok 2024 se v Domově Jeřabina Pelhřimov jeví jako období změn a významných investic, které směřují k modernizaci a rozšíření stávajících kapacit. Jádrem těchto snah je komplexní obnova otopného systému v Domově pro seniory Onšov, kde se plánuje instalace nového, efektivnějšího a ekologičtějšího tepelného čerpadla.

Číst dál...

Tvořivé Velikonoce s domovem Jeřabina

V malém, ale útulném krámku, který obvykle slouží jako místo setkávání se uskutečnilo jedinečné "velikonoční tvoření". Tato akce spojuje klienty Domova Jeřabina s obyvateli Pelhřimova a okolí v prostředí plném uměleckého vyjádření a radosti.

Číst dál...

Pelhřimovská nemocnice inspiruje lékařské naděje

V úterý 19. března Pelhřimovská nemocnice vrhla světlo na budoucnost medicíny tím, že přivítala na svém Dni otevřených dveří houf nadšených studentů z gymnázií Pelhřimova, Humpolce a Pacova. V rámci tradice započaté v roce 2010 se téměř 90 mladých studentů vydalo na objevnou cestu za poznáním každodenního ruchu zdravotnického zařízení.

Číst dál...

Šachový dýchánek v Pelhřimovském krámku Spolu

Domov pro seniory Onšov je místem, kde se starší generace může cítit jako doma, obklopena pozorným personálem. Mezi obyvateli tohoto domova je vášnivý šachista pan Hejtman, a protože v domově nemá spoluhráče, milý personál našel způsob, jak si může pan Hejtman zahrát.

Číst dál...

Velikonoční vyrábění v Onšově

Domov pro seniory Onšov se proměnil v dílnu plnou jarního tvoření a přátelského rozruchu. Díky spolupráci s dobrovolnými hasiči se seniorům naskytla příležitost zapojit se do velikonočního vyrábění, což přineslo radost nejen jim, ale i všem zapojeným dobrovolníkům.

Číst dál...

REKLAMA