OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Mozkožrout ovládl scénu

Pionýrská skupina Kamarád, oddíl moderních deskových her, uspořádala turnaj ve hře Mozkožrout v Pelhřimově v klubovně Hodiny H. Turnaj hráčům přinesl opravdu napínavé zážitky. Počáteční kola, kde si hráči v rámci skupin zahráli každý s každým, ukázala nejen vysokou úroveň strategického myšlení účastníků, ale i vyrovnanost jejich dovedností.

Číst dál...

První nosící sraz v kavárně Čistá duše

V Humpolci v kavárně Čistá duše se v pondělí 19. února konala jedinečná událost, která přitáhla pozornost mnoha maminek z celého humpolecka. Kavárna Čistá duše otevřela své dveře prvnímu nosícímu srazu.

Číst dál...

Valentýnský den plný radosti

Ve středu 14. února se v útulném prostředí krámku "Spolu" sešli klienti Domova Jeřabina Pelhřimov, aby společně oslavili svátek zamilovaných - Valentýna.

Číst dál...

Polévkové pondělky v krámku "SPOLU"

V srdci Pelhřimova, na Masarykově náměstí, kde nedávno otevřelo své dveře nové komunitní centrum "Spolu", se odehrává něco výjimečného. Každé únorové pondělí zde zavoní polévka, a to díky klientům Domova Jeřabina, kteří se rozhodli připravit a nabídnout tento teplý pokrm zdarma nebo za dobrovolný příspěvek.

Číst dál...

Conteg neustále rozšiřuje portfolio produktů

Přední světový výrobce průmyslových rozvaděčů Conteg Pelhřimov, za posledních 25 let, rozšířil své portfolio z původních IT a průmyslových rozvaděčů na širší spektrum produktů. Nedávným přírůstkem jsou chytré výdejní boxy (OX boxy) určené pro veřejné i privátní prostory.

Číst dál...

Tradice a rozmanitost vánočních výrobků

Keramické výrobky, které mohou být pěkným dárkem pod stromeček, nabízí rukodělná dílna FOKUSU Vysočina na své prodejní každoroční vánoční výstavě v Pelhřimově. Populární jsou betlémy, keramické čtyřlístky, nebo třeba dekorativní obaly na květináč s vánočním motivem.

Číst dál...

Trénink s olympionikem na ZŠ Rynárec

Již od roku 2015 se ZŠ Rynárec účastní sportovního projektu Olympijský víceboj. Ten je určen základním školám a odpovídajícím třídám víceletých gymnázií, které se pak zapojují přímo v hodinách tělesné výchovy. Snažení školákům přineslo velmi brzy sladké plody.

Číst dál...

Recovery klub má i obývák

V Pelhřimově je nyní k dispozici Recovery klub, jedinečný neziskový komunitní prostor, který je otevřený pro všechny, bez ohledu na jejich zájmy nebo potřeby.

Číst dál...

REKLAMA