PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Přírodu čeká velký jarní úklid

Do vypuknutí dobrovolnické akce Ukliďme svět, ukliďme Česko 2017 zbývají dva měsíce. Po loňském rekordním ročníku je letošním cílem překonání hranice 100 000 zapojených dobrovolníků. Své úklidy mohou zájemci přihlašovat již nyní na webu projektu www.UklidmeCesko.cz. Není na co čekat, vzkazují organizátoři akce.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 10. 2. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. V dnešních zprávách se podíváme, jak se v našem kraji daří či nedaří orlům mořským, a pozveme Vás také na jednu inspirativní debatu.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 8. 2. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. S jakou hrozbou, která číhá na těhotné, si nyní jihlavští porodníci lépe poradí, to se dozvíte hned na úvod dnešních zpráv. Dále se ohlédneme za druhou premiérou uplynulého týdne v Horáckém divadle.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 7. 2. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. V dnešních zprávách se ohlédneme za loňskými případy vražd a vyzveme Vás k hlasování o nejlepšího sportovce roku.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 6. 2. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Jakou zajímavou výstavu si nenechat ujít a na co zajít do divadla, to Vám poradíme v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 3. 2. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění v kraji. Kromě předpovědi počasí pro Vás dnes máme například celkové shrnutí Tříkrálové sbírky na Vysočině.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 2. 2. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění v kraji. V dnešních zprávách se věnujeme závažnému případu z oblasti drogové kriminality, který zasáhl i Vysočinu a zaměstnal zdejší policisty. Kromě toho máme na pololetní prázdniny tip pro šikovné školáky.

Číst dál...

REKLAMA