PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Aktuální zprávy 15. 3. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Pozvánku do Horáckého divadla a novinky z jihlavské nemocnice si nenechte ujít v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: V jedné z dílen se klienti učí být občany

Podmínkou plnohodnotného zařazení člověka do společnosti je znalost práv a povinností občana a schopnost orientovat se ve svém okolí. Právě proto se uživatelé služeb denního stacionáře Domova Jeřabina v Pelhřimově vzdělávají v dílně občanské výchovy a informačních technologií. Po transformaci těchobuzského ústavu sociální péče pro mentálně postižené se její existence ukázala být nezbytnou.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 14. 3. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. V dnešních zprávách odtajníme plány Horáckého divadla na příští sezónu. Mimoto se dozvíte, proč o víkendu ve Velkém Meziříčí vyvolala rozruch skautská hra.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 13. 3. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění v kraji. V dnešních zprávách mimo jiné zavítáme do Třešti, kde už začalo divadelní jaro. Dále například prozradíme, kolik dobrovolníků půjde v dubnu uklízet Vysočinu.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 10. 3. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Na jaké zajímavé setkání se příští týden mohou těšit návštěvníci pelhřimovské knihovny a kterýma šikovnýma ručičkama se pyšní náš kraj, nejen to se dozvíte v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 9. 3. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Dnes Vám představíme malé hrdiny, kteří svou duchapřítomností zachránili život topící se dívce. Kromě toho prozradíme, co dobrého se pro děti ze senožatského domova chystají udělat pelhřimovští hokejisté.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 8. 3. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Kde v Třebíči přibylo další místo přátelské rodině a s jakou uzavírkou budou muset počítat řidiči na Pelhřimovsku, nejen to prozradí dnešní zprávy.

Číst dál...

REKLAMA