PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Aktuální zprávy 23. 3. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění v kraji. Na co se mohou těšit první letošní návštěvníci hradu Kámen a jak moc si lidé na Vysočině stěžují, to prozradíme v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 22. 3. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění v kraji. Dnes pro Vás máme radostnou zprávu z jihlavské zoo i pozvánku na výstavu, která na Vysočinu doputovala až z Rakouska.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 21. 3. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Nechte se pozvat na promítání dokumentů o lidských právech nebo k prohlídce památek, jimž co nevidět začne návštěvnická sezóna.

Číst dál...

VIDEO: Peer konzultant pomůže tak, jak jiní nemohou

Každý se občas potřebuje vypovídat někomu, u koho nalezne pochopení. Lidé s psychickým onemocněním to mají s hledáním takové spřízněné duše mnohem složitější, ale Fokus Vysočina se jim snaží vyjít vstříc. Právě za tímto účelem loni v havlíčkobrodském středisku vznikla nová pracovní pozice takzvaného peer konzultanta.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 20. 3. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Nejen kulturní ohlédnutí za závěrem minulého týdne, předpověď počasí i jednu pozvánku pro modeláře, to vše nabídnou dnešní zprávy.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 17. 3. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění v kraji. Dnes se dozvíte, že i paneláky poutají pozornost památkářů, a ti telčští o nich dokonce chystají přednášku. Dále se ve zprávách věnujeme například budoucnosti veřejné dopravy na Vysočině.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 16. 3. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Dnes Vám představíme nové poštovní známky se zvířátky, které vyšly k výročí jihlavské zoo. Kromě toho zabrousíme i k vážnějšímu tématu, a sice připravované vyhlášce, která nedá spát vlastníkům zemědělské půdy.

Číst dál...

REKLAMA