ZZS XIII sledujte zive

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Nemocnice Třebíč představí nový Pavilon C veřejnosti

Tradiční podzimní Den otevřených dveří a prevence Nemocnice Třebíč tentokrát láká na mimořádnou událost. V sobotu 25. listopadu může veřejnost mimo nabídky více než desítky vyšetření poprvé využít také otevřených dveří nového Pavilonu C. Každou půlhodinu od půl jedenácté dopoledne do půl čtvrté odpoledne průvodce zahájí komentovanou prohlídku a návštěvníci uvidí jak odborné ambulance a lůžkové pokoje, tak prostředí oddělení ARO a JIP. Dále program akce, konající se od 10 do 16 hodin, mimo tradiční preventivní vyšetření nabízí i zcela nové, zaměřené na včasné odhalení onemocnění prostaty či varlat. Děti se mohou těšit na řadu soutěží a her. Akce se koná pod záštitou třebíčského starosty Pavla Janaty.

Číst dál...

Patnáct pytlů nepořádku nasbírali za tři hodiny

Téměř třicet dobrovolníků v Třebíči využilo krásného sobotního počasí a vyrazilo do údolí mezi mateřskou školou v Dukovanské ulici a prodejnou Albert. V rámci celorepublikového projektu 72 hodin, který pořádá Česká rada dětí a mládeže, se rozhodli tomuto krásnému kousku města pomoci a vyčistit ho od nepořádku.

Číst dál...

Ke Splněnému snu přibyla další kavárna Barevný svět

V Jaroměřicích nad Rokytnou a nově i v Hrotovicích láká k příjemnému posezení kavárna Denního centra Barevný svět. Obě tréninková pracoviště umožňují získávat pracovní zkušenosti lidem s mentálním a kombinovaným postižením. Za třebíčskou organizaci zve k návštěvě Jana Pavlová.

Číst dál...

VIDEO: Spolupráce energetiků s Alternátorem přinesla nejen novou expozici

Bývalá borovinská továrna stojí na okraji Třebíče v ulici Tomáše Bati. Právě jemu kdysi tato architektonicky jedinečná budova patřila a vyráběly se v ní po milionech boty a ponožky. Dnes tam mohou návštěvníci zažít cestu pokroku. Na jednom konci si mohou prohlédnout první motory, na druhém se s pomocí moderní projekce procházet vesmírem. A nezapomnělo se ani na původní poslání továrny. Nedávno se navíc nabídka ekotechnického centra Alternátor ještě rozšířila.

Číst dál...

REKLAMA