OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Důležitost trvalého pohybu je vysoká

Trvalý pobyt, téma, které trapí nejen ne jedno město či obec. Trvalým bydlištěm je místo, kde osoba má svůj stálý domov, tedy místo, kam se obvykle vrací po skončení svých pracovních, studijních či jiných povinností nebo cest.

Číst dál...

Příběhy vyryté v kameni

Okříšky vzdávají poctu svým ztraceným občanům prostřednictvím Kamenů zmizelých v pátek 26. ledna v 10:30 hod. na ploše u hlavní křižovatky, na místě, kde rodina Wachtlových žila a provozovala obchod.

Číst dál...

Sbírka pro malého Nikolase

Malý Niky Ježko se od narození potýká s řadou zdravotních výzev, včetně dětské mozkové obrny a epilepsie. Každý den čelí novým výzvám s úsměvem na tváři. Finanční břemeno, které rodina nese je veliké, a proto se jemničtí skauti rozhodli rodině pomoci a vyhlásili veřejnou sbírku.

Číst dál...

Jemnice odhalila desku indologů

Dne 12. ledna 2024 se v Jemnici odehrál významný moment. Na místní základní škole byla s velkou slávou odhalena pamětní deska dvěma významným indologům, Vincenci Lesnému a Karlu Wernerovi, kteří zde strávili své dětství.

Číst dál...

Srdce diagnostiky v nemocnici Třebíč

Centrální laboratoř Nemocnice Třebíč nabízí širokou škálu laboratorních služeb, včetně klinické biochemie, lékařské mikrobiologie a hematologie. Toto rozmanité spektrum služeb zvyšuje kvalitu a efektivitu diagnostiky, což je klíčové pro poskytování komplexní péče pacientům.

Číst dál...

Třebíčská spánková laboratoř pomáhá spát

Spánková laboratoř Třebíčské nemocnice je významným místem pro léčbu syndromu spánkové apnoe. Spánková apnoe je zástava dýchání během spánku déle než na 10 sekund. Prvotním impulsem vyšetření bývá nejčastěji nespokojenost ložnicového partnera s hlasitým chrápáním.

Číst dál...

Třebíč investuje do budoucnosti

Třebíč, město známé svými historickými památkami, se postupně proměňuje v atraktivní místo. Její strategická poloha v srdci Moravy a dobrá dopravní dostupnost přitahuje mnoho návštěvníků. Ambiciózní investiční projekty mění město na příjemnější místo pro život.

Číst dál...

Nové komunikační zařízení sestra-pacient

V roce 2023 byl v Nemocnici Třebíč zmodernizován již druhý pavilon v řadě v případě dorozumívacího systému sestra – pacient. Nyní plně modernizované zařízení v budově M1 využívají oddělení infekční, kožní a plicní. Nový systém bezdrátové signalizace sestra-pacient, který Nemocnice Třebíč implementovala zlepšuje bezpečnost pacientů. Tento systém umožňuje personálu rychleji reagovat na potřeby pacientů a zvyšuje celkový komfort.

Číst dál...

REKLAMA