OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Okříšky pojedou na kole dětem

Na Vysočině se 18. května uskuteční již čtvrtý ročník charitativní cyklojízdy "Na kole dětem bez hranic". Startovní čára bude vyznačena na Náměstí Míru ve Želetavě, odkud se v 10:00 ráno vydají cyklisté na trasu plnou naděje a odhodlání pomáhat. Jedna ze zastávek bude i v Okříškách.

Číst dál...

Workshop laparoskopie v Nemocnici Třebíč

Workshop v třebíčské nemocnici "Jak laparoskopicky operovat střeva" přitáhl pozornost mnoha lékařů z celé České republiky. Nejen, že se jednalo o příležitost vidět na vlastní oči složitý chirurgický zákrok, ale také o možnost naučit se nové techniky přímo od zkušeného primáře.

Číst dál...

Velikonoční atmosféra v Jemnici

Velikonoce, svátek jara, kdy se probouzí příroda. Oslavy Velikonoc v Jemnici, mají dlouholetou tradici. Kouzlo Velikonoc můžete obdivovat na rukodělném jarmarku, kde se tradice snoubí s tvořivostí.

Číst dál...

S třebíčskou nemocnicí proti melanonu

Nemocnice Třebíč se každý rok připojuje k Evropskému dni melanomu. Jde o kampaň zaměřenou na prevenci a ranou diagnostiku jednoho z nejnebezpečnějších typů kožní rakoviny – melanomu.

Číst dál...

Odborný seminář odhalil plány

V Třebíči se konal odborný seminář nazvaný "Obchvat Třebíče – příležitost pro rozvoj města a firem", který zdůrazňuje snahu o zlepšení dopravní situace a podporu ekonomického rozvoje regionu. Přítomní zástupci města, podnikatelé a členové Energetického Třebíčska diskutovali o významu projektu obchvatu pro město a jeho okolí.

Číst dál...

REKLAMA