OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Skvostné dědictví v Jemnici

Kostel sv. Jakuba v Jemnici vyniká svým architektonickým stylem, který reflektuje různé historické vlivy. Jeho presbytář, zdobený síťovou žebrovou klenbou a nástěnnými malbami, představuje významné umělecké dílo.

Číst dál...

Expanze bytové výstavby v Okříškách

V Okříškách se rozvíjí nové bytové projekty. Městys se neomezuje jen na tradiční rodinné domy, ale zahrnuje i rekonstrukce. Bývalou halu ve Staré osadě by rádi přestavěli na bytový dům.

Číst dál...

Osvěžující rozptýlení pro malé bojovníky

Dětské oddělení třebíčské nemocnice zajišťuje rozsáhlou péči pro pacienty od narození do 19 let. Zahrnuje nejen interní lékařství, ale i specializované obory jako chirurgii, ortopedii, urologii, ORL a další. Tento přístup zajišťuje, že každý pacient dostane přesně takovou péči, jakou potřebuje.

Číst dál...

Jemničtí hrdinové v uniformě

Historie profesionálních hasičů v Jemnic se datuje k 1. září 1974, kdy byli přijati první čtyři příslušníci a zavedena nepřetržitá služba. V tomto roce byla zahájena i přístavba čtyř garáží pro zásahovou techniku. K vybudování nástavby prvního patra požární stanice došlo v roce 1982.

Číst dál...

Modernizace společné interní a neurologické JIP nadchla

Třebíčská nemocnice se v roce 2023 významně přístrojově dovybavila. Obnova zdravotnické techniky byla financována z projektu REACT-EU. viackt Společná interní a neurologická JIP se nyní pyšní novými zdrojovými mosty, defibrilátory, infuzní technikou, moderními lůžky a speciálním lůžkem pro obézní pacienty.

Číst dál...

Vánoční čas v Třebíči

Třebíč se při zahájení adventního období proměňuje v pohádkové místo plné světel a kultury. Rozsvícení vánočního stromu a dekorací je jen začátek úchvatného období. Dva týdny trvající vánoční trh je obohacen každodenními kulturními akcemi.

Číst dál...

REKLAMA