OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Správa majetku města Jemnice slouží občanům

Správa majetku města Jemnice poskytuje širokou škálu služeb, které zahrnují nejenom běžnou údržbu a správu městského majetku, jako jsou bytové a nebytové prostory, ale i péči o specifické projekty jako Jemnický biotop, kompostárnu nebo kulturní dům.

Číst dál...

Vzdělání pro všechny v jemnické knihovně

Městská knihovna v Jemnici je centrem kulturního dění ve městě, nabízejí řadu akcí nejen pro své pravidelné návštěvníky, ale i pro seniory. S pestrou škálou programů se knihovna snaží oslovit různé věkové skupiny a představit četné možnosti trávení volného času, vzdělávání a společenského setkávání.

Číst dál...

Oáza péče pro novorozence

Novorozenecké oddělení Nemocnice Třebíč disponujeme moderními přístroji a vybavením zajišťujícími špičkovou péči. Novorozenecké oddělení Nemocnice Třebíč nabízí individuální přístup a hlavně komplexní péči. Podporují soudržnost rodiny, a proto může maminka i tatínek trávit čas se svým dítětem nepřetržitě.

Číst dál...

Krása zlatnictví Gold paní Cahové

Zlatnictví Gold paní Ireny Cahové, založené v roce 1992 má velkou tradici. Zlatnictví nejenže prodává běžné zboží, ale specializuje se na výrobu generačních šperků. Jejich práce nejen zachycuje krásu, ale také předává příběhy z generace na generaci.

Číst dál...

Kouzelná atmosféra Třebíče o Vánocích

Třebíč se v adventním období stává místem kouzla a pohody. Osvětlené ulice a náměstí, vánoční trhy a zábavný program pro celou rodinu. Toto je doba, kdy Třebíč ukazuje svou nejkrásnější tvář, a nabízí nezapomenutelné zážitky pro návštěvníky i místní.

Číst dál...

Advent v Okříškách

Během adventu se v Okříškách konají různé kulturní akce, včetně koncertů a výstav. Tyto akce často zahrnují místní umělce a hudebníky a jsou přístupné pro všechny věkové skupiny.

Číst dál...

REKLAMA