OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Nastávající maminky mají nejlepší péči

Nemocnice Třebíč se výrazně zaměřuje na poskytování prvotřídní péče nastávajícím maminkám. Díky moderním technologiím a odbornosti svého personálu nabízí nemocnice komplexní péči, která je zárukou nejen pro zdraví a bezpečnost těhotných žen, ale také pro optimální vývoj jejich nenarozených dětí.

Číst dál...

Tradiční masopust veselí v Novém Veselí

V sobotu 3. února bylo v ulicích městyse Nové Veselí opět veselo. Tradičně se tu sešli nadšenci, kteří se oblékají do masopustních kostýmů, aby tak dodržovali dlouholetou tradici masopustních průvodů.

Číst dál...

Umělecká harmonie v srdci Jemnice

Základní umělecké školy nabízejí dětem řadu výhod a přínosů, které přesahují běžné vzdělávání. Současná Základní umělecká škola v Jemnici je moderní vzdělávací institucí, která v roce 2023 oslavila kulaté 50 výročí od svého založení. Jemnická základní umělecká škola je pobočkou Základní umělecké školy Moravské Budějovice, které byla založena už roku 1928.

Číst dál...

Václavské náměstí Třebíči čekají změny

Václavské náměstí v Třebíči se chystá projít proměnou, která obnoví jeho lesk a zároveň jej přizpůsobí potřebám současné doby. Před osmi lety byl kruhový objezd jen prvním krokem v regeneraci náměstí. Nyní je na řadě druhá etapa, která se zaměřuje na komplexní renovaci.

Číst dál...

REKLAMA