OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Třebíčská nemocnice porádala urologický workshop

Operační sál číslo čtyři třebíčské nemocnice se proměnil v centrum urologického vzdělávání. Šest urologů z různých koutů České republiky se zde sešlo na workshopu transuretrální enukleace prostaty, tedy moderní a šetrné metody odstranění zvětšené prostaty.

Číst dál...

Svůj domov nacházejí děti v Jemnici

Dětský domov v Jemnici je pro mnohé děti více než jen domovem. Za svůj cíl si klade poskytnout dětem bezpečné útočiště, kde mohou růst, učit se a rozvíjet se v přátelském a podporujícím prostředí.

Číst dál...

Oddělení centrální sterilizace je hrdinou v zákulisí

Oddělení centrální sterilizace v nemocnice Třebíč je zásadním článkem v řetězci zdravotní péče, který má zásadní význam pro prevenci nemocničních nákaz. Jeho role v zajišťování bezpečnosti a kvality komplexní péče o pacienta je nezastupitelná.

Číst dál...

Generál Jan Syrový byl rehabilitován

Představení knihy 'Armádní generál JAN SYROVÝ - jeden velký český osud' na konci února v Kamenném sále třebíčského zámku bylo historickým milníkem. Událost byla o to emotivnější, že se jí zúčastnili i potomci generála Syrového. Jejich přítomnost připomněla, že historie není jen o faktech a datech, ale také o lidech a rodinách, které tyto události prožily.

Číst dál...

Práce sociálně zdravotních pracovníků je nepostradatelná

Sociální práce ve zdravotnictví je oblastí, kde se prolíná péče zdravotní a sociální. Práce sociálně zdravotního pracovníka často zůstává v pozadí, mimo hlavní světlo reflektorů zdravotní péče, přesto je tato role absolutně nezbytná pro fungování zdravotnických zařízení a pro zajištění komplexní péče o pacienty.

Číst dál...

Nová éra Třebíčského ledu

Zimní stadion v Třebíči se dočká komplexní revitalizace, která přinese modernizaci a zlepšení pro sportovce i veřejnost. Po vyčkání na lepší finanční podmínky město Třebíč úspěšně vybralo zhotovitele s výrazně nižší cenou.

Číst dál...

REKLAMA